• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 lis 2017 13:04

Ewa Gołębiowska wśród prelegentów Forum Dobrego Designu 2017

Dyrektor Zamku Cieszyn i ekspert w dziedzinie designu weźmie udział w Forum Dobrego Designu, które już 6 grudnia odbędzie się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie.

Ewa Gołębiowska to współinicjatorka i dyrektorka Zamku Cieszyn, pierwszego regionalnego ośrodka w Polsce promującego dobry design wśród firm oraz w sektorze publicznym. Zamek wspiera innowacyjne przedsięwzięcia w wielu dziedzinach życia, nie tylko biznesie, sam będąc unikalnym przykładem połączenia historii i nowoczesności. Ewa Gołębiowska aktywnie uczestniczy w wielu europejskich sieciach współpracy, jak SEE Platform, DME Award czy EIDD Design for All. Tej ostatniej organizacji, działającej na rzecz poprawy jakości życia poprzez wdrażanie zasady projektowania dla wszystkich, przewodniczyła od 2013 do 2017 roku. Jest ekspertem PARP w dziedzinie designu. Była nominowana przez radiową „Trójkę” do tytułu Kulturystka Roku, zdobywczyni Perły Polskiej Gospodarki. Ceni rodzinę i przyjaźń, lubi podróżować, czytać i gotować, o czym pisze w blogu Ewy (www.zamekcieszyn.pl/blog-ewy/).

Ewa Gołębiowska będzie prelegentką w trakcie dwóch sesji dyskusyjnych zbliżającego się Forum Dobrego Designu: "Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?" oraz "Design Starter. Jak inwestować we wzornictwo z udziałem dotacji?".

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ