Prywatny apartament, realizacja 2015. Lokalizacja: Warszawa. Autorzy koncepcji: Anna Koszela, Maria Widelak. Zdjęcia: Rafał Lipski.

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Prywatny apartament, realizacja 2015. Lokalizacja: Warszawa. Autorzy koncepcji: Anna Koszela, Maria Widelak. Zdjęcia: Rafał Lipski.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 sty 2018 12:34

4DD 2018: Anna Koszela o współczesnym guście mieszkaniowym Polaków

Architektka wnętrz, projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. 16 lutego w trakcie 4 Design Days w Katowicach opowie o zmieniających się gustach wnętrzarskich, trendach i potrzebach współczesnych inwestorów.

W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 13 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się sztuką i wzornictwem przemysłowym, jest m.in. właścicielką wirtualnej Galerii Ornament.

Jej zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Od lat współpracuje z mediami wnętrzarskimi i zasiada w jury konkursów branżowych.

W czasie 4 Design Days 2018  Anna Koszela weźmie udział w dyskusji "Mieszkanie polskie. Remontujemy czy urządzamy, czyli wszystko o guście mieszkaniowym Polaków".

Zapraszamy do obejrzenia galerii wnętrz prywatnych i komercyjnych zaprojektowanych przez Annę Koszelę. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy

Partnerzy Wspierający