Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Koszela

Anna Koszela
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 05 wrz 2016 10:14 (aktualizacja: 05 wrz 2016 10:36)

FDD 2016: Anna Koszela o kryzysach na linii architekt-inwestor

Architektka wnętrz, projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.  7 grudnia w czasie Forum Dobrego Designu w Warszawie będzie jedną z naszych prelegentek.

W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 13 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się sztuką i wzornictwem przemysłowym, jest m.in. właścicielką wirtualnej Galerii Ornament.

Jej zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Od lat współpracuje z mediami wnętrzarskimi i zasiada w jury konkursów branżowych.

W czasie Forum Dobrego Designu Anna Koszela weźmie udział w dyskusji "Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku". 

Zapraszamy do obejrzenia galerii wnętrz prywatnych i komercyjnych zaprojektowanych przez Annę Koszelę. 

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY