Jadwiga Husarska Sobina, Husarska Design Studio.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Jadwiga Husarska Sobina, Husarska Design Studio.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2017 15:51

FDD 2017: Jadwiga Husarska-Sobina o biurach przyszłości

Ma na swoim koncie ponad 60 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu. 6 grudnia 2017 będzie jednym z prelegentów zbliżającego się Forum Dobrego Designu w Warszawie.

Jadwiga Husarska-Sobina to absolwentka i konsultantka na Wydziale Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na MOME w Budapeszcie. Projektowała między innymi dla Austeria, FlooredMedia Co., Nowy Styl Group oraz Paged S.A., Total Fitness Concept, EgzoTech. Zajmuje się między innymi: projektowaniem mebli, produktów pod wróżenia przemysłowe oraz sprzętu medycznego. Została odznaczona przez UNDP tytułem „Anioła ekonomii społecznej” za wsparcie rozwoju marki WellDone.
Obecnie prowadzi Husarska Design Studio mając na swoim koncie ponad 60 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu. Corocznie jej projekty pokazywane są na największych branżowych targach na całym świecie. Zespół Husarska Design Studio tworzą doświadczeni projektanci, graficy oraz specjaliści od strategii marketingowych.
- W Husarska Design Studio zajmujemy się projektowaniem produktu na potrzeby wdrożeń przemysłowych - mówi Jadwiga Husarska-Sobina. - Produktem zajmujemy się na wielu płaszczyznach:opracowania koncepcji, prototypowania, wdrożenia rynkowego, marketingu i strategii. Dla naszych klientów przygotowujemy także projekty stoisk handlowych i przestrzeni wystawienniczych.

Jadwiga Husarska-Sobina będzie jednym z prelegentów zbliżającego się Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w sesji "Workplace stories" poświęconej aranżowaniu przestrzeni do pracy.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny