• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lis 2017 13:19

FDD 2017: jak cyfrowa rzeczywistość zmienia myślenie o designie?

Jak projektować dla pokolenia kultury mobilnej? Jak zmienia się design wraz z cyfrową rewolucją? O tym będą rozmawiać prelegenci Forum Dobrego Designu w trakcie dyskusji inaugurujące wydarzenie.

- W projektowaniu czeka nas wiele zmian. Designerzy odchodzą od utartych rozwiązań, wraz z nowymi technologiami, poszukują nowych kierunków swojej działalności. Podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu, w gronie ekspertów i praktyków, zastanowimy się, w którą stronę ewoluuje design i jak odpowiada na wyzwania współczesnego świata. Już dziś zachęcam do zarezerwowania w kalendarzu terminu 6 grudnia, skorzystania z możliwości zaprezentowania swojej marki i wzięcia udziału w dyskusjach – mówi Justyna Łotowska, redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu.

Paneliści wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie, dla kogo i jak będą projektować
w najbliższej przyszłości. Panele dyskusyjne poprzedzone zostaną przez tzw. „design speeches“ – wystąpienia gości z zagranicy, poruszające m.in. temat wyzwań i osiągnięć kobiet w designie i architekturze, czy też roli designu w kontekście problemów dzisiejszego świata. Forum otworzy sesja pt. „Pokolenie nomadów – jak projektować dla dzieci mobilnej kultury?“, w ramach której paneliści przyjrzą się m.in. nowym sposobom docierania marek do współczesnego klienta. Dowiemy się, jakimi klientami są współcześni nomadzi, jakie produkty kochają, a na które nie wydadzą złamanego grodza.

W dyskusji inauguracyjnej wezmą udział: Giovanna Carnevali, architekt, Director of Architectural Competition Department, Strelka KB, Jacek Chrzanowski, designer, właściciel pracowni One One Lab, Magdalena Gruna, architekt, wykładowca, Vectorworks, René Hougaard, designer, właściciel, Arde design studio, Pete Kercher, ambasador, EIDD Design for All Europe Włochy, Robert Majkut, architekt wnętrz. Dyskusję poprowadzi Tomasz Pągowski, projektant, designer, prowadzący program „Remont w 48h” na antenie Domo+.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ