• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lis 2017 11:45

FDD: Andrzej Śmiałek opowie o dotacjach na wzornictwo

Jest wielokrotnie nagradzanym designerem, współwłaścicielem i członkiem zarządu pracowni Ergo Design. W trakcie Forum Dobrego Designu 2017 weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Design starter. Jak inwestować we wzornictwo z udziałem dotacji", zorganizowanym przy współudziale PARP.

Andrzej Śmiałek to absolwent Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Współwłaściciel i członek zarządu Ergo Design. Jest współautorem większości projektów realizowanych przez Ergo Design, laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym: RedDot, Teraz Polska, Dobry Wzór, TOP DESIGN Award 2013. Jego projekty były prezentowane na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. W 2009 roku otrzymał tytuł Designera Roku „za konsekwentne, wieloletnie projektowanie innowacyjnych produktów dopasowanych do potrzeb klientów, profesjonalne zarządzanie procesem rozwoju produktu oraz pasję projektowania".
Od 2007 roku prowadzi na macierzystej uczelni Pracownię Projektowania Produktu w Katedrze Projektowania Ergonomicznego. W 2011 roku wraz żoną założył fundację "Szkoły na Końcu Świata", której celem jest wspieranie edukacji dzieci z zacofanych rejonów świata.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ