plansze FDD 2017 FHD3.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 lis 2017 16:02

FDD: Bezpłatne warsztaty dla projektantów. Zarejestruj się!

Chcesz wzbogacić swoją wiedzę? Spojrzeć na projektowanie innymi oczami? Weź udział w warsztatach dla architektów i projektantów wnętrz w trakcie Forum Dobrego Designu.

Forum Dobrego Designu (6 grudnia 2017 r., Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa) to ponad 20 dyskusji i 50 prelegentów, którzy poszukają odpowiedzi na pytania o ewolucję designu, nadchodzące trendy w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i biur, społeczną rolę wzornictwa w zmieniającym się świecie czy re-design.

Ale Forum dobrego Designu to także doskonała okazja, aby pogłębić swoją wiedzę. Zapraszamy na warsztaty dla projektantów wnętrz! W ich ramach dowiecie się, jak skutecznie ochronić swoje pomysły i projekty przed plagiatem czy kopiowanie, jakie oprogramowanie do pracy wybrać. Szczególnie polecamy warsztaty, które poprowadzi dla was jeden z najciekawszych duńskich designerów, Rene Hougaard, na co dzień pracujący z takimi markami jak BoConcept, Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen czy Wendelbo. Warsztaty są bezpłatne.

Warsztaty dla projektantów wnętrz w ramach Forum Dobrego Designu 2017:

11.45-13.00
SALA WARSZTATOWA 3 PIĘTRO
Design Workshop – warsztaty dla projektantów wnętrz
• Vectorworks - najbardziej wszechstronne oprogramowanie dla projektantów wnętrz i designerów
Magdalena Gruna, architekt, wykładowca, Vectorworks

ZAREJESTRUJ SIĘ >>>KLIK<<<

Design Workshop – warsztaty dla projektantów wnętrz
• Między plagiatem a inspiracją. Czy prawo daje architektom i projektantom narzędzia do skutecznej ochrony ich pomysłów?
Aleksandra Gorzkiewicz, adwokat, kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi

13.45-14.45
SALA WARSZTATOWA, 3 PIĘTRO
Design Workshop
Warsztaty projektowe poprowadzi René Hougaard, designer, właściciel studia projektowego Arde Dania (warsztaty w języku angielskim).

ZAREJESTRUJ SIĘ >>>KLIK<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ