Forum Dobrego Designu, 7 grudnia 2016, case study
Forum Dobrego Designu, 7 grudnia 2016, case study "Globalne trendy a potrzeba indywidualizacji", Claudia Küchen, dyrektor działu Designu i Marketingu, Schattdecor AG
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 paź 2016 11:37

FDD: Claudia Küchen dołączyła do grona prelegentów wydarzenia

Dyrektor działu marketingu i designu Schattdecor AG, odpowiedzialna w całej grupie za design, przyjedzie do Polski, aby opowiedzieć o światowych trendach wzorniczych w czasie Forum Dobrego Designu.

Claudia Küchen sprawuje funkcję dyrektor działu designu i marketingu Schattdecor AG oraz prokurenta firmy. Kieruje międzynarodową grupą projektantów, zajmujących się  kreacją i propagowaniem nowych trendów wzorniczych  w branży zadrukowanych papierów dekoracyjnych i folii finish.

- Głównym naszym zadaniem jako projektantów jest rozpoznanie nowych tendencji , ich analiza i przekazanie klientom istotnych dla nich informacji, we właściwym czasie - mówi Claudia Küchen.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła  jako projektantka tekstyliów  w przedsiębiorstwie Heimtextilien. Następnie pracowała jako manager produktu w firmie odzieżowej. Na tym etapie zebrała doświadczenia z zakresu obserwacji trendów wzorniczych, tworzenia koncepcji i doboru kolorystyki. Od 17 lat odpowiada za design w całej grupie Schattdecor.

Poprzez kreatywną pracę Schattdecor kształtuje otoczenie, wprowadzając do mieszkań i miejsc pracy koloryt i wzornictwo.  Produkty firmy znajdują  zastosowanie w przemyśle uszlachetniania powierzchni płyt drewnopochodnych, wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, w produkcji paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin!

Ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby rozmawiać o designie. Rejestracja na wydarzenie już wkrótce! 

Więcej informacji i agenda: www.forumdobregodesignu.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający