Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Claudia Küchen, dyrektor działu Designu i Marketingu, Schattdecor AG

Forum Dobrego Designu, 7 grudnia 2016, case study
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 12 paź 2016 11:37 (aktualizacja: 12 paź 2016 13:47)

FDD: Claudia Küchen dołączyła do grona prelegentów wydarzenia

Dyrektor działu marketingu i designu Schattdecor AG, odpowiedzialna w całej grupie za design, przyjedzie do Polski, aby opowiedzieć o światowych trendach wzorniczych w czasie Forum Dobrego Designu.

Claudia Küchen sprawuje funkcję dyrektor działu designu i marketingu Schattdecor AG oraz prokurenta firmy. Kieruje międzynarodową grupą projektantów, zajmujących się  kreacją i propagowaniem nowych trendów wzorniczych  w branży zadrukowanych papierów dekoracyjnych i folii finish.

- Głównym naszym zadaniem jako projektantów jest rozpoznanie nowych tendencji , ich analiza i przekazanie klientom istotnych dla nich informacji, we właściwym czasie - mówi Claudia Küchen.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła  jako projektantka tekstyliów  w przedsiębiorstwie Heimtextilien. Następnie pracowała jako manager produktu w firmie odzieżowej. Na tym etapie zebrała doświadczenia z zakresu obserwacji trendów wzorniczych, tworzenia koncepcji i doboru kolorystyki. Od 17 lat odpowiada za design w całej grupie Schattdecor.

Poprzez kreatywną pracę Schattdecor kształtuje otoczenie, wprowadzając do mieszkań i miejsc pracy koloryt i wzornictwo.  Produkty firmy znajdują  zastosowanie w przemyśle uszlachetniania powierzchni płyt drewnopochodnych, wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, w produkcji paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin!

Ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby rozmawiać o designie. Rejestracja na wydarzenie już wkrótce! 

Więcej informacji i agenda: www.forumdobregodesignu.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY