• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2017 22:23

FDD: Daria Burlińska dołączyła do grona prelegentów

Jej projekty lamp zyskały uznanie międzynarodowego gremium i są prezentowane na targach i wystawach na całym świecie. W gronie prelegentów Forum Dobrego Designu witamy Darię Burlińską, właścicielkę marki DBWT i pracowni wnętrz SZARA/studio.

Daria Burlińska – projektantka, właścicielka marki oświetleniowej DBWT.PL oraz warszawskiej pracowni wnętrz SZARA/studio.

Oprócz projektowania lamp zajmuje się również projektowaniem wnętrz dla klientów korporacyjnych, galerii sztuki oraz wnętrz mieszkalnych dla klientów prywatnych. Prowadzi szkolenia w zakresie zarządzania projektami, warsztaty kreatywne, a także współpracuje z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przy konkursie Top Design Award w ramach targów Arena Design.

Jej wideoporadnik „Zadania domowe” stał się jednym z najczęściej pobieranych tytułów wśród polskich podcastów kulturalnych z katalogu iTunes.

www.szara-studio.pl
www.dbwt.pl

Daria Burlińska będzie jedną z prelegentem Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Re-Design. W stronę zrównoważonej przyszłości", która odbędzie się 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny