Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Teresa Pyszkiewicz i Agnieszka Polkowska, Studio Prostych Form

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 29 lis 2016 14:30 (aktualizacja: 29 lis 2016 14:31)

FDD: design okiem wykonawcy

Miło nam gościć wśród partnerów tegorocznego Forum Dobrego designu Studio Prostych Form! Przedstawicielki studia wezmą udział w dyskusjach naszego wydarzenia. Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w Forum!

Warszawskie Studio Prostych Form od 17 lat wyposaża domy klientów we wszystkie elementy stolarskie, od kuchni poczynając, a na drzwiach kończąc. W czasie tegorocznego Forum Dobrego Designu zapraszamy na prezentację i debatę z udziałem jego przedstawicieli:

15.00-15.30 Case Study: Ecomalta – nowy materiał, nowe spojrzenie na projektowanie (SALA A)
Prowadzący:
Agnieszka Polkowska – Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Studio Prostych Form

Agnieszka Polkowska –pasjonatka designu, idei zrównoważonego życia i trener sprzedaży. Na co dzień zajmuje się komunikacją i wdrażaniem wysokich standardów w procesach sprzedaży. Od 10 lat związana z branżą meblarską nieustanie poszukuje nowych rozwiązań, materiałów i firm, które skutecznie realizują potrzeby klienta związane z designem.
Na Forum Dobrego Designu przybliży ofertę Studia Prostych Form i ich nowy na rynku polskim produkt -EcoMaltę. Jest to naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa. Produkt wykończeniowy o szerokim zastosowaniu stanowiący alternatywę m.in. dla żywic epoksydowych, tynków strukturalnych, płytek ceramicznych, powierzchni betonowych i kamiennych. Wybierając EcoMaltę klient otrzymuje doskonałej jakości wyrób, wykonany z najwyższą starannością i pasją. Innowacyjny charakter i naukowe zaplecze laboratoriów producenta gwarantuje pełen dostęp do najnowszych technologii i pozwala otrzymać produkt zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa. 

15.30-16.30 Sesje równoległe
Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku?
(AUDYTORIUM)

• Ach, ci wykonawcy! Jak układać sobie współpracę na linii klient-architekt-wykonawca?
• Kryzys w relacjach – gdzie czyha najwięcej pułapek?
• Jak skutecznie gasić pożar w realu i w sieci?

Moderacja:
Justyna Łotowska – Dyrektor Wydawniczy, Publikator

Uczestnicy:
Adam Bronikowski – Współzałożyciel, HOLA Design
Małgorzata Konikiewicz – Local Sales Manager, Kinnarps Polska
Anna Koszela – Architekt Wnętrz, Autorska Pracowania Projektowania Wnętrz
Teresa Pyszkiewicz – Projektant, Studio Prostych Form
Dominika Rostocka – Prezes, Główna Projektantka, Creative Coop Architects

Teresa Pyszkiewicz – z zawodu projektantka w Studiu Prostych Form, a z rozpędu i zamiłowania prawie technolog mebli. Na co dzień zajmuje się sprzedażą i projektowaniem, a przy okazji szukaniem kompromisów i łagodzeniem sporów pomiędzy zmęczonymi urządzaniem klientami. Jej ulubione zdanie w dialogu klient-projektant to „ależ Pani zadaje dużo pytań” - upiera się, że bez tego nigdy nie powstanie projekt, który spełni wymagania i potrzeby inwestora. W relacjach z wykonawcami wie, że największą moc mają mocne, racjonalne argumenty – z nimi łatwiej przyjąć założenie że coś „się jednak da” zrobić, wyburzyć, przenieść, podpiąć...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY