Mikołaj Pertek.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 lis 2017 15:28

FDD: domowe technologie przyszłości

W trakcie tegorocznego Forum Dobrego Designu nie zabraknie tematu smartdomów i nowoczesnych technologii. O tym, jak, kiedy i gdzie warto stawiać na inteligentne technologie opowie Mikołaj Pertek, reprezentujący markę Fibaro.

Mikołaj Pertek pełni funkcję Country Managera marki Fibaro.  Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku edukacja medialna i informatyka. Ukończył program Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od 15 lat zajmuje się tematem sprzedaży i marketingu. Współpracował z Międzynarodowymi Targami i WTC w Poznaniu przy obsłudze klientów odwiedzających Wielkopolskę. Organizował eventy sprzedażowe, m.in. dla marki Skoda. Trener sprzedaży, prowadził dział handlowy dla jednej z największych firm sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Uruchamiał nowe oddziały firm i organizował sprzedaż, w krajach Europy Środkowo- Wschodniej. Od 2 lat w Fibar Group S.A. Obecnie odpowiada za działania spółki na terenie Polski.

W trakcie Forum Dobrego designu Mikołaj Pertek wygłosi wykład "Smart stories. Nowoczesne technologie w domu".

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ