V Forum Dobrego Designu. Sesja: Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia? Fot. Piotr Waniorek.

Zobacz galerię [30 zdjęć]

V Forum Dobrego Designu. Sesja: Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia? Fot. Piotr Waniorek.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja
06 gru 2017 13:24

FDD: ewolucja wzornictwa - czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?

Jakie kierunki wyznaczają dzisiaj przyszłość designu w Polsce i na świecie? O tym dyskutowano w trakcie sesji dyskusyjnej "Ewolucja designu" w trakcie Forum Dobrego Designu 2017.

Miłosz Matelski zwracał z kolei uwagę na to, ile już obecnie robi się w kierunku metamorfozy przestrzeni miejskich na bardziej przyjazne mieszkańcom. Jestem zachwycony tym jak miasta zaczynają dbać o przestrzenie zielone dla mieszkańców. W Poznaniu na przykład została wprowadzona strefa tempo 30, uprzywilejowana dla rowerów. To pokazuje, że jestem częścią zmian na lepsze. Mnie się ten trend osobiście podoba bardzo – opowiadał.

 – Wydaje im się, że tendencja będzie jedna: zostać w domu. Ludzie coraz częściej spotykają się tam ze znajomymi, wspólnie gotują. Z pewnością pomaga temu fakt, że wszystko można zamówić w Interenecie  – przewidywała Dominika J. Rostocka.

A ja mam nadzieję, że będziemy trochę bardziej offline.Już teraz powstają takie miejsca, gdzie nawet telefon nie funkcjonuje. Mam nadzieje, że to się będzie rozwijać, bo inaczej przeniesiemy się całkowicie w telefony i urządzenia – mówił Nikodem Szpunar.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ