• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2017 13:45

FDD: jak architekci mogą chronić swoje pomysły?

Gdzie przebiega granica między plagiatem a inspiracją? Czy prawo daje architektom i projektantom narzędzia do skutecznej ochrony ich pomysłów? Zapraszamy na warsztaty w trakcie Forum Dobrego Designu.

Plagiat w architekturze i projektowaniu wnętrz to temat, z którym styka się niestety wielu twórców. Jak chronić swoje pomysły? I z drugiej strony - kiedy inspirowanie się innymi aranżacjami i projektami zmienia się w ich kopiowanie? Zapraszamy na warsztaty dla projektantów i architektów wnętrz na ten ważny temat! W trakcie zbliżającego się Forum Dobrego designu (6 grudnia, Warszawa, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy) poprowadzi je adwokat Aleksandra Gorzkiewicz z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi.

Aleksandra Gorzkiewicz specjalizuje się w prawie własności przemysłowej i intelektualnej w zakresie naruszeń praw wyłącznych. W obrębie jej zainteresowań znajdują się w szczególności naruszenia patentów, znaków towarowych i praw autorskich, ale także zwalczanie czynów nieuczciwej konkurencji. Zajmuje się sprawami spornymi, jak również doradza przedsiębiorcom odnośnie komercjalizacji rozwiązań technicznych i przemysłowych.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zarejestruj się >>>KLIK<<<

Wstęp wolny!

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

>>>WIĘCEJ O FORUM DOBREGO DESIGNU<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny