Lukasz Kos. Fot. Bartek Barczyk.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Lukasz Kos. Fot. Bartek Barczyk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 sie 2016 12:53

FDD: Łukasz Kos kolejnym z prelegentów

Łukasz Kos, współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej pracowni Four O Nine z Szanghaju weźmie udział w tegorocznym Forum Dobrego Designu.

Łukasz Kos uzyskał w 2003 roku tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku z wyróżnieniem obronił tytuł architekta na Uniwersytecie w Toronto. Tam również pracował jako wykładowca. Od 2007 roku pracował jako architekt w renomowanym biurze Frank Gehry Partners w Los Angeles. Doświadczenie zdobywał również w pracowni MacLennan Jaunkalns Miller Arch w Toronto. W 2011 roku został Starszym Architektem Cannon Design w Szanghaju. W 2012 roku założył w Szanghaju pracownię Four O Nine. W 2015 roku powstała pracownia Four O Nine w Warszawie.

Zdobywca licznych nagród m.in. 40 Under 40 Design Award (Hong Kong), Architecture & Design Trophy Awards (Hong Kong), AZ Awards (Toronto), Restaurant and Bar Design Awards (Londyn). Jego projekty można było także zobaczyć na wielu międzynarodowych wystawach.

Łukasz Kos opowie o swojej pracy i najciekawszych projektach 7 grudnia w Warszawie w czasie Forum Dobrego Designu. Więcej o naszym wydarzeniu TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy

Partnerzy Wspierający