Lustro Jowisz. Fot. Ruke

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Lustro Jowisz. Fot. Ruke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 paź 2017 13:25

FDD: marka Ruke partnerem Forum Dobrego Designu 2017

Firma Ruke jest obecna na rynku już ponad 30 lat! Miło nam powitać ją w gronie partnerów tegorocznego Forum Dobrego Designu.

Jakość, innowacyjność i estetyka to kryteria wyznaczające filozofię i kierunek rozwoju firmy RUKE, która obecna jest na rynku szklarskim już od ponad 30 lat. Konsekwentne włączanie tych ideałów w strategię biznesową przedsiębiorstwa pozwoliło na stworzenie bogatej oferty usług szklarskich. Działalność firmy obejmuje produkcję nowoczesnych luster LED, luster tradycyjnych oraz w ramach, a także obróbkę szkła, produkcję szklanych komponentów wyposażenia wnętrz, produkcję szkła bezpiecznego i realizację projektów na bazie szkła płaskiego na potrzeby budownictwa i architektury.

Początki firmy
Korzenie RUKE sięgają 1986 roku, kiedy Zbigniew Rus założył zakład specjalizujący się w obróbce szkła. Funkcjonował on wówczas jako niewielkie przedsiębiorstwo pod nazwą Szkło-Lux. Sukcesy na regionalnym rynku oraz dobre opinie klientów stały się motywacją do rozbudowy firmy oraz wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Poszerzona i uatrakcyjniona została także oferta firmy. Szkło-Lux stał się marką znaną i cenioną na terenie całej Polski. Następnym krokiem rozwoju było otwarcie nowych rynków dystrybucji. Sprzedaż na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii i Francji spotkała się z pozytywnym odzewem odbiorców, a co za tym idzie znacznym zwiększeniem nakładu produkcyjnego.

Narodziny marki RUKE
Naturalną konsekwencją otwarcia się na nowe rynki dystrybucji stała się zmiana logo oraz nazwy firmy na RUKE. Zabieg ten ma ułatwić potencjalnemu klientowi, niezależnie od narodowości, wizualną identyfikację przedsiębiorstwa. Ma również przyczynić się do uzyskania i umocnienia jego międzynarodowej pozycji. RUKE konsekwentnie buduje silny i pozytywny wizerunek jako marki nowoczesnej, solidnej i godnej zaufania. Liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość oraz niezawodność produktów RUKE.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający