Meble biurowe Fields. Fot. Kinnarps Polska

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Meble biurowe Fields. Fot. Kinnarps Polska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 gru 2016 14:54

FDD: nowoczesne projektowanie dla biur

Tematem, którego nie mogło zabraknąć w trakcie tegorocznego Forum Dobrego Designu, jest projektowanie dla biur. O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur opowie Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps.

Szwedzka marka Kinnarps to europejski lider branży mebli do wnętrz użyteczności publicznej i miejsc pracy. Swoją ofertę kieruje do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników.

7 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu o najnowszych rozwiązaniach dedykowanych przestrzeniom biurowych opowie Małgorzata Konikiewicz.Od 2004 związana jest z branżą mebli biurowych. Obecnie pracuje na stanowisku Sales Manager w Kinnarps Polska sp. z o. o., firmie należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB - największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Jest ekspertem koncepcji Activity Based Working oraz jest odpowiedzialna za strategię i rozwój sprzedaży efektywnych rozwiązań w środowisku pracy. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Trenerka Biznesu.

ZOBACZ AGENDĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający