Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble biurowe Fields. Fot. Kinnarps Polska

Meble biurowe Fields. Fot. Kinnarps Polska
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 gru 2016 14:54

FDD: nowoczesne projektowanie dla biur

Tematem, którego nie mogło zabraknąć w trakcie tegorocznego Forum Dobrego Designu, jest projektowanie dla biur. O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur opowie Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps.

Szwedzka marka Kinnarps to europejski lider branży mebli do wnętrz użyteczności publicznej i miejsc pracy. Swoją ofertę kieruje do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników.

7 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu o najnowszych rozwiązaniach dedykowanych przestrzeniom biurowych opowie Małgorzata Konikiewicz.Od 2004 związana jest z branżą mebli biurowych. Obecnie pracuje na stanowisku Sales Manager w Kinnarps Polska sp. z o. o., firmie należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB - największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Jest ekspertem koncepcji Activity Based Working oraz jest odpowiedzialna za strategię i rozwój sprzedaży efektywnych rozwiązań w środowisku pracy. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Trenerka Biznesu.

ZOBACZ AGENDĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY