Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Studio Prostych Form

Fot. Studio Prostych Form
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 12 sie 2016 10:30 (aktualizacja: 12 sie 2016 10:31)

FDD: Studio Prostych Form partnerem wydarzenia

Warszawskie studio od 17 lat wyposaża domy klientów we wszystkie elementy stolarskie, od kuchni poczynając, a na drzwiach kończąc.

Zaczynaliśmy od prostych zabudów kuchennych, dziś wykonujemy najbardziej złożone projekty wnętrz w kraju i za granicą.  Aby pomóc naszym, zwykle bardzo wymagającym klientom proponujemy bardzo elastyczną ofertę, co wyróżnia nas spośród firm o podobnym profilu produkcyjnym. Nie przepadamy za słowem „standard”, więc zapewniamy niemal nieograniczoną ofertę materiałową i indywidualną konstrukcję mebli. Doświadczenie pozwala nam wykonywać produkt bardzo wysokiej jakości, a bogactwo materiałów daje szeroki wachlarz cenowy dla klienta.
Nie boimy się nietypowych realizacji, podejmujemy wyzwanie indywidualnych rozwiązań, a przy tym bierzemy odpowiedzialność wykonawczą i dajemy wszelkie gwarancje. Duże znaczenie ma dla nas współpraca z architektami i projektantami wnętrz - z przyjemnością realizujemy ich nawet najbardziej śmiałe i nowatorskie projekty.

Od 2015 roku pojawił się w naszej ofercie nowy materiał: EcoMalta.  To odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów i zmieniające się trendy w projektowaniu. Jest to nowy na rynku, włoski materiał produkowany przez firmę Oltremateria – naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa. To produkt wykończeniowy o szerokim zastosowaniu stanowiący alternatywę m.in. dla żywic epoksydowych, tynków strukturalnych, płytek ceramicznych, powierzchni betonowych i kamiennych. Może być stosowany na płaszczyznach pionowych i poziomych, gładkich bądź ze strukturą, na zewnątrz i wewnątrz budynków, zarówno pod prysznicem, jak i w kuchni.
Materiał w pełni konfigurowalny pod względem koloru i kompozycji, nietoksyczny, ognioodporny, oddychający i mrozoodporny. Innowacyjny charakter i naukowe zaplecze laboratoriów Oltrematerii gwarantuje pełen dostęp do najnowszych technologii i pozwala otrzymać produkt zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa.

Zobacz więcej:
www.spf.waw.pl
https://www.facebook.com/StudioProstychForm

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY