Fot. Studio Prostych Form

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Studio Prostych Form
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 sie 2016 10:30

FDD: Studio Prostych Form partnerem wydarzenia

Warszawskie studio od 17 lat wyposaża domy klientów we wszystkie elementy stolarskie, od kuchni poczynając, a na drzwiach kończąc.

Zaczynaliśmy od prostych zabudów kuchennych, dziś wykonujemy najbardziej złożone projekty wnętrz w kraju i za granicą.  Aby pomóc naszym, zwykle bardzo wymagającym klientom proponujemy bardzo elastyczną ofertę, co wyróżnia nas spośród firm o podobnym profilu produkcyjnym. Nie przepadamy za słowem „standard”, więc zapewniamy niemal nieograniczoną ofertę materiałową i indywidualną konstrukcję mebli. Doświadczenie pozwala nam wykonywać produkt bardzo wysokiej jakości, a bogactwo materiałów daje szeroki wachlarz cenowy dla klienta.
Nie boimy się nietypowych realizacji, podejmujemy wyzwanie indywidualnych rozwiązań, a przy tym bierzemy odpowiedzialność wykonawczą i dajemy wszelkie gwarancje. Duże znaczenie ma dla nas współpraca z architektami i projektantami wnętrz - z przyjemnością realizujemy ich nawet najbardziej śmiałe i nowatorskie projekty.

Od 2015 roku pojawił się w naszej ofercie nowy materiał: EcoMalta.  To odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów i zmieniające się trendy w projektowaniu. Jest to nowy na rynku, włoski materiał produkowany przez firmę Oltremateria – naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa. To produkt wykończeniowy o szerokim zastosowaniu stanowiący alternatywę m.in. dla żywic epoksydowych, tynków strukturalnych, płytek ceramicznych, powierzchni betonowych i kamiennych. Może być stosowany na płaszczyznach pionowych i poziomych, gładkich bądź ze strukturą, na zewnątrz i wewnątrz budynków, zarówno pod prysznicem, jak i w kuchni.
Materiał w pełni konfigurowalny pod względem koloru i kompozycji, nietoksyczny, ognioodporny, oddychający i mrozoodporny. Innowacyjny charakter i naukowe zaplecze laboratoriów Oltrematerii gwarantuje pełen dostęp do najnowszych technologii i pozwala otrzymać produkt zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa.

Zobacz więcej:
www.spf.waw.pl
https://www.facebook.com/StudioProstychForm

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający