Izabela Żak
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 lis 2017 13:38

FDD: trendy kolorystyczne, prognozy i tendencje 2018?

Zbliżające się Forum Dobrego Designu będzie stało pod znakiem trendów! O prognozach na nadchodzący 2018 rok, o tym, co modne w świecie kolorów i wnętrz opowie Izabela Żak, doradca architektów marki Flügger.

Izabela Żak jest doradcą architektów marki Flügger. Inicjatorka nowych i śmiałych rozwiązań we wnętrzach. Jak mało kto zna się na kolorach, łączeniach faktur oraz różnych połysków. Od ponad 7 lat zawodowo związana z firmą Flügger. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z architektami oraz dekoratorami wnętrz. Służy pomocą i radą, nie tylko jako wizjoner ale również praktyk. Miłośniczka architektury i designu. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu nowości produktowych, ich zastosowania oraz użyteczności.

W trakcie Forum Dobrego Designu Izabela Żak wygłosi wykład pt. "Farby, tapety, tkaniny - kolory i trendy 2018 roku". Weźmie także udział w dyskusji "Barwny dom. Top kolory 2018 roku".

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ