Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Adam Bronikowski

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 31 sie 2016 12:26 (aktualizacja: 31 sie 2016 12:32)

Forum Dobrego Designu: Adam Bronikowski wśród prelegentów

Projektant, design manager, przedsiębiorca, ekonomista. Wraz z żoną Moniką Bronikowską tworzy zgrany duet, liderując zespołowi pracowni HOLA Design.

W ramach grupy projektowej HOLA współprowadzą również pracownię Exterio zajmującą się projektowaniem architektonicznym. Zaangażowani są także w działania biznesowe na innych polach. Prywatnie szczęśliwi rodzice dwójki wspaniałych maluchów.

Kilka słów o pracowni
HOLA Design to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Przez blisko 10 lat działalności przygotowała setki projektów wnętrz i budynków dla inwestorów w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, brytyjskiego The Design Society i amerykańskiego International Interior Design Association, ma na swoim koncie dziesiątki publikacji w tym tak egzotyczne jak w koreańskim L4 Design Series oraz wyróżnienia m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, The International Design & Architecture Awards, European Property Awards w kategorii Interior Design.

Adam Bronikowski będzie prelegentem w trakcie IV edycji Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w dyskusji "Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY