Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Maja Ganszyniec

Maja Ganszyniec
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 28 paź 2016 14:08 (aktualizacja: 28 paź 2016 14:22)

Forum Dobrego Designu: Maja Ganszyniec o projektach dla IKEA i nie tylko

Elitarny czy masowy - jaki jest design? W debacie na ten temat weźmie udział Maja Ganszyniec, znana polska projektantka, tworząca regularne kolekcje dla marki IKEA. Zapraszamy na Forum Dobrego Designu już 7 grudnia!

Maja Ganszyniec to absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art (2008) oraz krakowskiej ASP (2005). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurach projektowych w Londynie i Mediolanie (m. in. Atelier Mendini). 

Po powrocie do Polski współpracowała przy szeregu projektów komercyjnych, odpowiedzialna za strategię design oraz art directing. Efektem współpracy z Touchideas są dwie nagrody Red Dot Award in Communication (2011 i 2014 r.). W latach 2009-2013 współprowadziła Kompott Studio. Aktualnie prowadzi Studio Ganszyniec specjalizujące się w projektowaniu mebli i produktu. Na koncie ma współpracę z  Comforty, Leroy Merlin, Amica, Marbet, Mothercare. 

Jej prace pokazywano na wielu światowych wystawach: w Mediolanie, Amsterdamie, Berlinie czy Londynie.

W kwietniu 2016 roku do sklepów IKEA na całym świecie trafiła kolekcja ANVÄNDBAR autorstwa Mai Ganszyniec. W kolekcji znalazły się wyłącznie produkty wykonane z naturalnych materiałów, które wspierać mają zrównoważony i ekologiczny styl życia.

7 grudnia Maja Ganszyniec będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w inaugurującej wydarzenie debacie "Elitarny czy masowy - jaki jest design". Moderatorem dyskusji będzie znany dziennikarz telewizyjny Piotr Kraśko. 

>>>WIĘCEJ INFORMACJI O FORUM DOBREGO DESIGNU 2016<<<

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM DOBREGO DESIGNU<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY