Maja Ganszyniec

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Maja Ganszyniec
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 paź 2016 14:08

Forum Dobrego Designu: Maja Ganszyniec o projektach dla IKEA i nie tylko

Elitarny czy masowy - jaki jest design? W debacie na ten temat weźmie udział Maja Ganszyniec, znana polska projektantka, tworząca regularne kolekcje dla marki IKEA. Zapraszamy na Forum Dobrego Designu już 7 grudnia!

Maja Ganszyniec to absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art (2008) oraz krakowskiej ASP (2005). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurach projektowych w Londynie i Mediolanie (m. in. Atelier Mendini). 

Po powrocie do Polski współpracowała przy szeregu projektów komercyjnych, odpowiedzialna za strategię design oraz art directing. Efektem współpracy z Touchideas są dwie nagrody Red Dot Award in Communication (2011 i 2014 r.). W latach 2009-2013 współprowadziła Kompott Studio. Aktualnie prowadzi Studio Ganszyniec specjalizujące się w projektowaniu mebli i produktu. Na koncie ma współpracę z  Comforty, Leroy Merlin, Amica, Marbet, Mothercare. 

Jej prace pokazywano na wielu światowych wystawach: w Mediolanie, Amsterdamie, Berlinie czy Londynie.

W kwietniu 2016 roku do sklepów IKEA na całym świecie trafiła kolekcja ANVÄNDBAR autorstwa Mai Ganszyniec. W kolekcji znalazły się wyłącznie produkty wykonane z naturalnych materiałów, które wspierać mają zrównoważony i ekologiczny styl życia.

7 grudnia Maja Ganszyniec będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w inaugurującej wydarzenie debacie "Elitarny czy masowy - jaki jest design". Moderatorem dyskusji będzie znany dziennikarz telewizyjny Piotr Kraśko. 

>>>WIĘCEJ INFORMACJI O FORUM DOBREGO DESIGNU 2016<<<

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM DOBREGO DESIGNU<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający