Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps. Fot. Paweł Pawłowski

O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps. Fot. Paweł Pawłowski
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 08 gru 2016 14:37 (aktualizacja: 12 gru 2016 11:09)

Forum Dobrego Designu: Nie o design chodzi, a o ludzi

O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps.

Szwedzka marka Kinnarps to europejski lider branży mebli do wnętrz użyteczności publicznej i miejsc pracy. Swoją ofertę kieruje do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników.

7 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu o najnowszych rozwiązaniach dedykowanych przestrzeniom biurowych opowiedziała Małgorzata Konikiewicz.

"Nie o design tu chodzi a o ludzi" - między innymi tymi słowami Pani Małgorzata rozpoczęła swój wykład. Podczas prezentacji mogliśmy się dowiedzieć jakie trendy w przestrzeni biurowej pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Małgorzata Konikiewicz przybliżyła informacje zawarte w dwóch raportach z 2013 oraz z 2015 roku, które wykonane zostały przez firmę Kinnarps. "Takie raporty powstają po dokładnym zbadaniu aktualnych trendów. Są ich podsumowaniem".

Podczas prezentacji przedstawicielka firmy Kinnarps podkreślała również, że w swoim miejscu pracy ludzie chcą czuć się dobrze. Zaznaczyła przy tym, iż obecnie biuro nie jest dziś uniwersalne. Powinno być różnorodne. 

Małgorzata Konikiewicz od 2004 roku związana jest z branżą mebli biurowych. Obecnie pracuje na stanowisku Sales Manager w Kinnarps Polska sp. z o. o., firmie należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB - największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Jest ekspertem koncepcji Activity Based Working oraz jest odpowiedzialna za strategię i rozwój sprzedaży efektywnych rozwiązań w środowisku pracy. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Trenerka Biznesu.

Wnioski z obu raportów przygotowanych przez firmę Kinnarps dostępne są na stornie internetowej producenta: www.kinnarps.pl/TrendReport

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY