O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps. Fot. Paweł Pawłowski

Zobacz galerię [7 zdjęć]

O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps. Fot. Paweł Pawłowski
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
08 gru 2016 14:37

Forum Dobrego Designu: Nie o design chodzi, a o ludzi

O najnowszych trendach i badaniu potrzeb użytkowników biur podczas Forum Dobrego Designu opowiadała Małgorzata Konikiewicz z firmy Kinnarps.

Szwedzka marka Kinnarps to europejski lider branży mebli do wnętrz użyteczności publicznej i miejsc pracy. Swoją ofertę kieruje do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników.

7 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu o najnowszych rozwiązaniach dedykowanych przestrzeniom biurowych opowiedziała Małgorzata Konikiewicz.

"Nie o design tu chodzi a o ludzi" - między innymi tymi słowami Pani Małgorzata rozpoczęła swój wykład. Podczas prezentacji mogliśmy się dowiedzieć jakie trendy w przestrzeni biurowej pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Małgorzata Konikiewicz przybliżyła informacje zawarte w dwóch raportach z 2013 oraz z 2015 roku, które wykonane zostały przez firmę Kinnarps. "Takie raporty powstają po dokładnym zbadaniu aktualnych trendów. Są ich podsumowaniem".

Podczas prezentacji przedstawicielka firmy Kinnarps podkreślała również, że w swoim miejscu pracy ludzie chcą czuć się dobrze. Zaznaczyła przy tym, iż obecnie biuro nie jest dziś uniwersalne. Powinno być różnorodne. 

Małgorzata Konikiewicz od 2004 roku związana jest z branżą mebli biurowych. Obecnie pracuje na stanowisku Sales Manager w Kinnarps Polska sp. z o. o., firmie należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB - największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Jest ekspertem koncepcji Activity Based Working oraz jest odpowiedzialna za strategię i rozwój sprzedaży efektywnych rozwiązań w środowisku pracy. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Trenerka Biznesu.

Wnioski z obu raportów przygotowanych przez firmę Kinnarps dostępne są na stornie internetowej producenta: www.kinnarps.pl/TrendReport

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny