Forum Dobrego Designu, 7 grudnia 2017, Case study

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Forum Dobrego Designu, 7 grudnia 2017, Case study "Trendy w osłonach przeciwsłonecznych" zaprezentowała Agnieszka Gołębiewska, Kierownik Działu Marketingu firmy Anwis. Fot. Paweł Pawłowski
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja dobrzemieszkaj.pl
07 gru 2016 11:57

Forum Dobrego Designu: Otwieramy się na przestrzeń

Firma Anwis, partner główny Forum Dobrego Designu, w ramach case study zaprezentowała najnowsze trendy w osłonach przeciwsłonecznych.

Firma Anwis istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych.

Case study na temat najnowszych trendów osłonach przeciwsłonecznych zaprezentowała Agnieszka Gołębiewska, Kierownik Działu Marketingu firmy Anwis.

Główne trendy w osłonach przeciwsłonecznych zostały zaprezentowane na przykładzie żaluzji poziomych „stanowiących najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne, chociażby ze względu na możliwość dowolnego ustawiania dopływu naturalnego światła do wnętrza. Możemy zatem dopasować funkcjonalność produktu do naszych potrzeb”. Ma to szczególne znacznie, bo coraz częściej otwieramy swoje wnętrza na otaczającą przestrzeń. „Trend wprowadzania naturalnego światła do wnętrza jest bardzo widoczny nie tylko w osłonach, ale przede wszystkim w stolarce otworowej. Duże przeszklenia, to jednocześnie coraz większe gabaryty rolet, żaluzji plis. Z jednej strony otwieramy się na świat zewnętrzny, z drugiej mamy dużą potrzebę zachowania prywatności. A w tej kwestii doskonale sprawdzą się osłony” – podkreśla przedstawicielka firmy ANWIS.

W swojej prezentacji Pani Agnieszka wskazywała, że w pierwszej kolejności wybierając produkt, trzeba zastanowić się jakie są nasze oczekiwania. „Produkt powinniśmy dobierać pod kątem funkcjonalności wnętrza: do salonu, sypialni czy pokoju dziecka dedykowane są różne osłony”. Dopiero w następnym etapie wyboru dobierzemy całą resztę. „rodzaj, kolor, faktura, materiał, dodatki”. Warto dodać, że trend związany z personalizacją jest widoczny również w przypadku doboru osłon przeciwsłonecznych.

Mogliśmy się dowiedzieć, że firma Anwis zwraca również uwagę na trendy w stolarce okiennej (m.in. w kolorystyce, wymiarach) i dostosowuje swoje produkty do potrzeb rynku. Takie rozwiązanie pomaga klientom dobrać naprawdę idealny produkt.

W prezentacji pokazane zostały również żaluzje fasadowe montowane na zewnątrz budynku. "Warto zwrócić uwagę, iż osłony zewnętrzne mają przede wszystkim wpływ na nasz komfort. Jednak nie bez znaczenia jest również strona wizualna. Dobrze dobrane, mogą tworzyć spójną całość z przestrzenią wewnątrz obiektu” – wskazała Agnieszka Gołębiewska

Mieliśmy również okazję poznać nowości firmy ANWIS, które w sprzedaży pojawią się w pierwszym kwartale 2017 r.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny