Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Katarzyna Pardiak-Borowska z Działu Rozwoju Wzornictwa Ceramiki Paradyż oraz Magdalena Smuś – architekt projektant z Ceramiki Paradyż przybliżyły w swoim wystąpieniu historię piękna. Fot. Piotr Waniorek

Katarzyna Pardiak-Borowska z Działu Rozwoju Wzornictwa Ceramiki Paradyż oraz Magdalena Smuś – architekt projektant z Ceramiki Paradyż przybliżyły w swoim wystąpieniu historię piękna. Fot. Piotr Waniorek
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 07 gru 2016 10:25 (aktualizacja: 07 gru 2016 13:53)

Forum Dobrego Designu: Piękno tkwi w szczegółach

Ceramika Paradyż, Partner Główny Forum Dobrego Designu 2016, przedstawiła 7 grudnia wyjątkową prezentację na temat nowych kolekcji płytek ceramicznych oraz aktualnych trendów w aranżacji wnętrz.

Na IV Forum Dobrego Designu nie mogło zabraknąć głosu czołowych producentów płytek ceramicznych. Katarzyna Pardiak-Borowska z Działu Rozwoju Wzornictwa Ceramiki Paradyż oraz Magdalena Smuś – architekt projektant z Ceramiki Paradyż przybliżyły w swoim wystąpieniu pt. "Piękno tkwi w szczegółach" nowe kolekcje płytek 75x75, w tym między innymi inspirującą kolekcję Optimal w pięciu eleganckich, spokojnych kolorach.

W swoim wystąpieniu podkreślały m.in pionierskie rozwiązania na rynku, których autorem była Ceramika Paradyż, np. to że jako pierwsi w Polsce wprowadzili druk cyfrowy. Jedną z takich innowacji jest też kolekcja, która była głównym bohaterem prezentacji - skupionej na analizie i procesie projektowania produktu.

Innowacyjność, funkcjonalność i estetyka to rzeczy, które definiują postrzeganie kategorii piękna - podkreślała Katarzyna Pardiak-Borowska. W nawiązaniu do tego, razem z Magdaleną Smuś opowiedziały, jak kształtowały się i skąd pochodzą dziś obowiązujące kanony piękna - wskazując, że pewne wzorce są uniwersalne i stałe, niezależnie od epoki.

Współczesne media społecznościowe są dziś chyba najlepszym barometrem trendów - dodawała przedstawicielka Ceramiki Paradyż.

Wraz z Magdaleną Smuś pokazały, jak powstawały kolekcje o rozmiarach 75x75 cm. Tworzenie nowych produktów to ewolucja. Projekt płytek w tym rozmiarze był więc naturalną konsekwencją rozwoju popularnych kolekcji w rozmiarze 60 cm. Proporcje oraz kształt nowych kolekcji to nawiązanie do klasycznych kanonów piękna - stwierdzała Małgorzata Smuś.

Tym co nas inspirowało były zmysły - każda z kolekcji nawiązuje do pięciu sfer naszego postrzegania świata - opowiadała Katarzyna Pardiak-Borowska.

Prelegentki zabrały uczestników w podróż po najnowszych trendach oraz inspiracjach kształtujących ofertę polskiego producenta płytek, w tym nową kolekcję płytek wielkoformatowych. 

Ceramika Paradyż to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, który od ponad 27 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w aranżacji wnętrz.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY