Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Forum Dobrego Designu - 7 grudnia 2016 r.

Forum Dobrego Designu - 7 grudnia 2016 r.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 08 lis 2016 15:29 (aktualizacja: 08 lis 2016 15:35)

Forum Dobrego Designu - poznaj Partnerów wydarzenia

Już niedługo wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, których interesuje dobre wzornictwo. zobaczcie, kto w tym roku wspiera Forum Dobrego Designu!

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby rozmawiać o wszystkim, co designu dotyczy.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia wraz z naszymi gośćmi –najwybitniejszymi polskimi designerami i architektami – będziemy się zastanawiać, czy design powinien zmierzać w stronę elitarności czy masowości. Czy dobry design musi być drogi? Czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu? Omówimy najbardziej spektakularne sukcesy polskich start-upów, które powstały w oparciu o design, nasi eksperci przedstawią także możliwości finansowania młodych polskich firm z dziedziny wzornictwa użytkowego. Na naszej scenie wystąpią najciekawsi polscy projektanci, ci działający w kraju, ale i ci, którzy podbijają świat. Będziemy mówić o tym, jak odnieść sukces w trudnym świecie designu oraz jak promować dobre polskie wzornictwo poza naszymi granicami.

Podczas Forum po raz szósty zostaną wręczone tytuły Dobry Design 2017 za najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Ich wyboru dokonało największe w Polsce profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w Forum Dobrego Designu

>>>REJESTRACJA DOSTĘPNA TUTAJ<<<

W tym roku Forum Dobrego Designu wspierają:

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY