Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zajrzyj na www.forumdobregodesignu.pl

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 07 wrz 2016 11:19 (aktualizacja: 08 wrz 2016 08:25)

Forum Dobrego Designu z nową stroną

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych wzornictwu zyskało nową stronę internetową. Event, którego organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj, odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą Forum Dobrego Designu. Pod adresem www.forumdobregodesignu.pl znaleźć można wszelkie informacje dotyczące zaplanowanego na 7 grudnia br. wydarzenia. Aktualna agenda, zaproszeni goście, tematyka debat, dyskusji i wykładów, partnerzy wydarzenia - wszystko w jednym miejscu i podane w nowoczesny, przystępny sposób.

Na stronie www.forumdobregodesignu.pl zamieszczamy także wszystkie aktualne informacje dotyczące konkursu Dobry Design 2017 - regulamin, listę ponad 140 jurorów konkursu, ideę naszego wydarzenia, a także podsumowania i fotorelacje z poprzednich edycji. Konkurs Dobry Design to już szósta odsłona konkursu, w którym jury złożone z projektantów i architektów wnętrz wybiera i nagradza najlepsze na polskim rynku produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. 

O Forum Dobrego Designu

Panele dyskusyjne z udziałem znamienitych projektantów i architektów z Polski i za granicy, prezentacje spektakularnych projektów, a także - po raz pierwszy - Design po polsku - success story, czyli opowieści o Polakach i polskich markach, które podbijają świat designu. Wszystko w gronie ponad 800 gości i kilkudziesięciu prelegentów.

Forum Dobrego Design w tym roku odbędzie się 7 grudnia w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl.

Spotkaniu będzie towarzyszyć uroczyste rozdanie nagród w szóstej edycji konkursu Dobry Design, który wyłoni najciekawsze produkty wyposażenia wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY