• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 wrz 2016 11:19

Forum Dobrego Designu z nową stroną

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych wzornictwu zyskało nową stronę internetową. Event, którego organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj, odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą Forum Dobrego Designu. Pod adresem www.forumdobregodesignu.pl znaleźć można wszelkie informacje dotyczące zaplanowanego na 7 grudnia br. wydarzenia. Aktualna agenda, zaproszeni goście, tematyka debat, dyskusji i wykładów, partnerzy wydarzenia - wszystko w jednym miejscu i podane w nowoczesny, przystępny sposób.

Na stronie www.forumdobregodesignu.pl zamieszczamy także wszystkie aktualne informacje dotyczące konkursu Dobry Design 2017 - regulamin, listę ponad 140 jurorów konkursu, ideę naszego wydarzenia, a także podsumowania i fotorelacje z poprzednich edycji. Konkurs Dobry Design to już szósta odsłona konkursu, w którym jury złożone z projektantów i architektów wnętrz wybiera i nagradza najlepsze na polskim rynku produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. 

O Forum Dobrego Designu

Panele dyskusyjne z udziałem znamienitych projektantów i architektów z Polski i za granicy, prezentacje spektakularnych projektów, a także - po raz pierwszy - Design po polsku - success story, czyli opowieści o Polakach i polskich markach, które podbijają świat designu. Wszystko w gronie ponad 800 gości i kilkudziesięciu prelegentów.

Forum Dobrego Design w tym roku odbędzie się 7 grudnia w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl.

Spotkaniu będzie towarzyszyć uroczyste rozdanie nagród w szóstej edycji konkursu Dobry Design, który wyłoni najciekawsze produkty wyposażenia wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny