Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Frekwencja na Forum dopisała. W sumie w wydarzeniu wzięło udział ponad 700 osób. Fot. Bartosz Jarosz.

Frekwencja na Forum dopisała. W sumie w wydarzeniu wzięło udział ponad 700 osób. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 23 gru 2014 12:08

Forum Dobrego Designu. Zobacz wideorelację!

10 grudnia 2014 roku w Muzeum Żydów Polskich Polin odbyło się wyjątkowe w skali kraju wydarzenie: II Forum Dobrego Designu. Zobaczcie kto nas odwiedził i co o Forum mówili nasi goście!

Ponad 700 gości, 5 paneli dyskusyjnych, 40 panelistów i 4 prezentacje z cyklu Case Study. Do tego 205 produktów ubiegających się o nagrody w konkursie Dobry Design 2015, 12 wyłonionych zwycięzców i dwie nagrody specjalne. Tak w liczbach przedstawia się II Forum Dobrego Designu. 

Liczby nie oddadzą jednak atmosfery jaka panowała 10 grudnia w Muzem Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. To tego dnia, w wyjątkowym miejscu, architekci, projektanci i przedstawiciele największych firm z branży, spotkali się, aby posłuchać, co o designie powiedzą jego największe sławy. 

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Oskar Zięta, Zuzanna Skalska, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Natalia Nguyen, Robert Majkut, Krystyna Łuczak-Surówka czy Nikodem Szpunar. Dyskusjom o designie nie było końca, a rozmowy trwały jeszcze długo po tym, jak sami zainteresowani opuścili scenę. 

Wydarzenie wieńczyła uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2015. W prawdziwie imponującej oprawie, po filmowym preludium i przy przyciemnionych światłach, zwycięzcy konkursu odbierali nagrody z rąk projektantów wnętrz oraz przedstawicieli Wydawnictwa Publikator. Nagrodę redakcji wręczyła redaktor naczelna portalu Dobrzemieszkaj.pl i magazynu Dobrze Mieszkaj, Ewa Kozioł.

Dla wszystkich, których ominęło to wyjątkowe wydarzenie przygotowaliśmy krótką relację z Forum. Zapraszamy serdecznie do oglądania! 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY