Ceramika Paradyż to firma, która od ponad 25 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Fot. Ceramika Paradyż.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Ceramika Paradyż to firma, która od ponad 25 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ceramika Paradyż
06 paź 2015 15:58

Grupa Paradyż partnerem głównym Forum Dobrego Designu

Firma Ceramika Paradyż została partnerem głównym III edycji Forum Dobrego Designu.

Ceramika Paradyż to firma, która od ponad 25 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Produkty polskiej marki wyróżnia wyjątkowy design, innowacyjność, doskonała jakość oraz dbałość o najdrobniejszy detal.

To właśnie w zakładach tej polskiej firmy powstały pierwsze w Polsce mrozoodporne płytki szkliwione, płytki rektyfikowane, mozaiki prasowane czy pełny program schodowy do klinkieru. Ceramika Paradyż od lat ma aspiracje do tego, by kreować trendy oraz wprowadzać na rynek konkurencyjne produkty. Od niedawna w ofercie firmy możemy znaleźć płytki gresowe w formacie 75x75 cm, które dotychczas nie były oferowane przez żadnego producenta w Polsce!

Idąc z duchem czasu i obserwując zmieniające się gusta klientów Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia drukiem cyfrowym płytek ceramicznych oraz szkła, na indywidualne zamówienie. Dzięki takim działaniom, rosnąca potrzeba rynku na spersonalizowane produkty, pozwala firmie na zdobywanie coraz to większego grona zadowolonych klientów.

Nowatorskie wzornictwo i ciekawa oferta produktowa to wynik pracy ludzi z wielką pasją oraz zaangażowaniem w świat piękna i designu. Nad rozwojem oferty produktowej stale pracują menedżerowie w Centrum Badań i Rozwoju, technolodzy oraz architekci. Swoje pomysły i nowoczesne rozwiązania technologiczne firma prezentuje na największych targach wzornictwa i designu, takich jak Cersaie w Bolonii czy 100% Design w Londynie.

Ceramika Paradyż od lat inicjuje i wspiera działania na rzecz kultury i sztuki. Jest m.in. wieloletnim Mecenasem Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design oraz współorganizatorem akcji społecznej Ratujemy Mozaiki, którą prowadzi z Fundacją Architektury. Ceramika Paradyż jest też Głównym Partnerem III Forum Dobrego Designu – spotkania producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z najbardziej uznanymi polskimi designerami i architektami wnętrz.

Produkty firmy nie stanowią żadnej uciążliwości dla środowiska, a do ich wytwarzania używane są sprawdzone i bezpieczne surowce. Myślenie proekologiczne towarzyszy całemu procesowi produkcji – gotowe płytki ceramiczne dystrybuowane są w opakowaniach z materiałów wtórnych. Firma w tym roku nagrodzona została m.in. certyfikatem „Mecenas Polskiej Architektury 2014”, Medalem Europejskim, tytułem „Lider Polskiej Gospodarki” i po raz dziesiąty „Wielką Perłą Ceramiki UE”.

Więcej na: www.paradyz.com.pl

Obserwujcie nas!

Ceramika Paradyz na Instagram
Ceramika Paradyż na Pinterest

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny