Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

III Edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się w wyjątkowym - również pod względem designu - miejscu: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Fot. Wojciech Kryński.

III Edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się w wyjątkowym - również pod względem designu - miejscu: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Fot. Wojciech Kryński.
 • Autor: Anna Sołomiewicz
 • 11 wrz 2015 12:05 (aktualizacja: 22 wrz 2015 14:39)

III Edycja Forum Dobrego Designu. Zapraszamy już dziś

Już 9 grudnia 2015 r. zapraszamy na III edycję Forum Dobrego Designu – jedną z największych imprez, skupiających projektantów, architektów, designerów i producentów.

Ponad 700 gości, 5 paneli dyskusyjnych, 40 panelistów i 4 prezentacje z cyklu Case Study - tak w liczbach prezentowała się ubiegłoroczna edycja Forum Dobrego Designu. Uczestnicy z pewnością nie mogli narzekać na nudę! 

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Oskar Zięta, Zuzanna Skalska, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Rober Majkut czy Natalia Nguyen. Dyskusjom na temat wzornictwa nie było końca – trwały nie tylko w trakcie paneli dyskusyjnych, ale i w rozmowach kuluarowych. 

W tym roku zapraszamy na III już edycję tego unikalnego w skali kraju wydarzenia. W ciągu jednego dnia, w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin spotka się ponad 800 gości, w tym architekci, projektanci, producenci i dystrybutorzy artykułów wyposażenia wnętrz, jak również ludzie zawodowo związani z szeroko pojętym designem.

Będzie to idealna okazja do rozpoczęcia współpracy, wymiany doświadczeń czy nawiązania kontaktów. Na gości czekają panele dyskusyjne i wykłady poświęcone szeroko rozumianemu designowi, w których udział wezmą jego czołowi przedstawiciele.

Zobaczcie, jak ubiegłoroczną edycję Forum podsumowali jego uczestnicy!

 • Oskar Zięta, prozessdesigner

  Oskar Zięta
  Oskar Zięta
  Dzięki Forum jesteśmy w tak luksusowej sytuacji, że projektanci mogą stać blisko producentów. Powinniśmy wykorzystywać ten kontakt, czerpiąc korzyści z wiedzy, z tego specjalistycznego know-how, wdrażając ją w procesy projektowe.

 

 • Natalia Nguyen, architekt

   

  Uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwoliło mi poczuć się naprawdę spełnioną w swoim zawodzie. Nie ma lepszej imprezy, podczas której mogłabym poznać tylu specjalistów, ciekawych i inspirujących ludzi. Wszyscy w branży, zarówno my – architekci i projektanci, jak również ludzie z mediów czy producenci, powinniśmy spotykać się na co dzień.

 

 • Tomek Rygalik, dyrektor artystyczny Paged

   

  Jestem zwolennikiem częstego spotykania się i wnikliwego rozmawiania na tematy, które nas dotyczą. Uważam, że jest to ogromnie wartościowe, ponieważ podnosi poziom rozmowy, sposób rozumienia pewnych spraw i kreuje nową współpracę.
 • Marek Szymański, prezes zarządu Franke Polska

   

  Wspaniałe Forum, na którym możemy pochwalić się tym, co robimy. Nasze produkty kierujemy do konsumentów, ale bardzo zależy nam na opinii architektów i projektantów, a tego typu spotkania są doskonałą okazją, aby pokazywać nowe rozwiązania i porozmawiać o nich z ekspertami od wnętrz i trendów. A nagrody jakie tu otrzymujemy tylko podkreślają, że idziemy w dobrym kierunku. Także, z naszego punktu widzenia, jest to pod każdym względem wspaniała impreza i to, że jesteśmy tutaj nagradzani jest dla nas wielkim wyróżnieniem.

Na ten rok również zaplanowaliśmy szereg ciekawych dyskusji. Bądźcie z nami! Zapraszamy wszystkich, dla których polski design jest naprawdę dobrym designem.

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY