III Edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się w wyjątkowym - również pod względem designu - miejscu: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Fot. Wojciech Kryński.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

III Edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się w wyjątkowym - również pod względem designu - miejscu: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Fot. Wojciech Kryński.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
11 wrz 2015 12:05

III Edycja Forum Dobrego Designu. Zapraszamy już dziś

Już 9 grudnia 2015 r. zapraszamy na III edycję Forum Dobrego Designu – jedną z największych imprez, skupiających projektantów, architektów, designerów i producentów.

Ponad 700 gości, 5 paneli dyskusyjnych, 40 panelistów i 4 prezentacje z cyklu Case Study - tak w liczbach prezentowała się ubiegłoroczna edycja Forum Dobrego Designu. Uczestnicy z pewnością nie mogli narzekać na nudę! 

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Oskar Zięta, Zuzanna Skalska, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Rober Majkut czy Natalia Nguyen. Dyskusjom na temat wzornictwa nie było końca – trwały nie tylko w trakcie paneli dyskusyjnych, ale i w rozmowach kuluarowych. 

W tym roku zapraszamy na III już edycję tego unikalnego w skali kraju wydarzenia. W ciągu jednego dnia, w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin spotka się ponad 800 gości, w tym architekci, projektanci, producenci i dystrybutorzy artykułów wyposażenia wnętrz, jak również ludzie zawodowo związani z szeroko pojętym designem.

Będzie to idealna okazja do rozpoczęcia współpracy, wymiany doświadczeń czy nawiązania kontaktów. Na gości czekają panele dyskusyjne i wykłady poświęcone szeroko rozumianemu designowi, w których udział wezmą jego czołowi przedstawiciele.

Zobaczcie, jak ubiegłoroczną edycję Forum podsumowali jego uczestnicy!

 • Oskar Zięta, prozessdesigner

  Oskar Zięta
  Oskar Zięta
  Dzięki Forum jesteśmy w tak luksusowej sytuacji, że projektanci mogą stać blisko producentów. Powinniśmy wykorzystywać ten kontakt, czerpiąc korzyści z wiedzy, z tego specjalistycznego know-how, wdrażając ją w procesy projektowe.

 

 • Natalia Nguyen, architekt

   

  Uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwoliło mi poczuć się naprawdę spełnioną w swoim zawodzie. Nie ma lepszej imprezy, podczas której mogłabym poznać tylu specjalistów, ciekawych i inspirujących ludzi. Wszyscy w branży, zarówno my – architekci i projektanci, jak również ludzie z mediów czy producenci, powinniśmy spotykać się na co dzień.

 

 • Tomek Rygalik, dyrektor artystyczny Paged

   

  Jestem zwolennikiem częstego spotykania się i wnikliwego rozmawiania na tematy, które nas dotyczą. Uważam, że jest to ogromnie wartościowe, ponieważ podnosi poziom rozmowy, sposób rozumienia pewnych spraw i kreuje nową współpracę.
 • Marek Szymański, prezes zarządu Franke Polska

   

  Wspaniałe Forum, na którym możemy pochwalić się tym, co robimy. Nasze produkty kierujemy do konsumentów, ale bardzo zależy nam na opinii architektów i projektantów, a tego typu spotkania są doskonałą okazją, aby pokazywać nowe rozwiązania i porozmawiać o nich z ekspertami od wnętrz i trendów. A nagrody jakie tu otrzymujemy tylko podkreślają, że idziemy w dobrym kierunku. Także, z naszego punktu widzenia, jest to pod każdym względem wspaniała impreza i to, że jesteśmy tutaj nagradzani jest dla nas wielkim wyróżnieniem.

Na ten rok również zaplanowaliśmy szereg ciekawych dyskusji. Bądźcie z nami! Zapraszamy wszystkich, dla których polski design jest naprawdę dobrym designem.

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • Tomasz Pelczar, 2015-10-27 15:31:31

  Czasami szczęściu trzeba pomagać i jak jest uliczny stragan to skorzystać ... Tak kupiłem reprodukcje obrazów Brueghla, Pouisoona, Canaletta oraz kilka ładnych kwiatków etc ...

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny