• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 paź 2017 13:41

Jacek Chrzanowski na Forum Dobrego Designu

Jako projektant samochodów zdobywał doświadczenie w legendarnej Pininfarinie oraz Europejskim Centrum Designu - Suzuki Italia. 6 grudnia będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu.

Jacek Chrzanowski to założyciel pracowni projektowej One One Lab. Pochodzi z Łodzi, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Istituto Europeo di Design w Turynie. Współprojektant samochodu koncepcyjnego Syrma, którego premiera odbyła się podczas GENEWA MOTORSHOW 2015. W trakcie tegorocznego Forum Dobrego Designu (6 grudnia 2017 r., Warszawa) weźmie udział w sesji inaugurującej wydarzenie "Pokolenie nomadów - jak projektować dla dzieci mobilnej kultury".

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

>>>AGENDA<<<

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny