Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Józek Madej, Weronika Kiersztejn i Katarzyna Sąsiadek tworzą kolektyw Musk. Fot. Kolektyw Musk.

Józek Madej, Weronika Kiersztejn i Katarzyna Sąsiadek tworzą kolektyw Musk. Fot. Kolektyw Musk.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 05 sie 2016 11:24 (aktualizacja: 05 sie 2016 12:23)

Józek Madej z nami na Forum Dobrego Designu

Współzałożyciel kolektywu projektowego Musk będzie jednym z prelegentów tegorocznego Forum Dobrego Designu 2016.

Józek Madej studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej (dyplom 2011 rok), a także w Izmir Institute of Technology. Doświadczenie zdobywał pracując przy projektach w różnych skalach: od koncepcji po nadzór realizacyjny, w Polsce i w Holandii.

Od 2010 roku współzałożyciel kolektywu projektowego Musk, aktualnie współpracuje z Weroniką Kiersztejn i Katarzyną Sąsiadek. Wspólnie z musk jest laureatem wielu nagród, w tym konkursu Architektura Roku 2013 SARP o/Katowice, w kategorii Młody Twórca.

Forma kolektywu, którą współtworzy jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Razem z musk w swoich projektach działa kompleksowo – integruje architekturę, grafikę i wzornictwo.

- Pierwszy raz pomyśleliśmy o pracy razem na 1 roku studiów WA Politechniki Śląskiej, wtedy też powstała nazwa "musk" - mówi Józek Madej. - O współpracy zadecydowaliśmy w Amsterdamie, ale na stałe zostaliśmy na Śląsku – w Katowicach. Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowaniach w Polsce, Holandii i we Francji. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę "Młody Twórca" w konkursie Architektura Roku SARP o/Katowice. Prywatnie – przyjaźnimy się od 9 lat. Forma kolektywu jest naszą odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. Nie ograniczamy się do projektowania architektury, bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje. Dlatego w projektach integrujemy architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY