Józek Madej, Weronika Kiersztejn i Katarzyna Sąsiadek tworzą kolektyw Musk. Fot. Kolektyw Musk.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Józek Madej, Weronika Kiersztejn i Katarzyna Sąsiadek tworzą kolektyw Musk. Fot. Kolektyw Musk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 sie 2016 11:24

Józek Madej z nami na Forum Dobrego Designu

Współzałożyciel kolektywu projektowego Musk będzie jednym z prelegentów tegorocznego Forum Dobrego Designu 2016.

Józek Madej studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej (dyplom 2011 rok), a także w Izmir Institute of Technology. Doświadczenie zdobywał pracując przy projektach w różnych skalach: od koncepcji po nadzór realizacyjny, w Polsce i w Holandii.

Od 2010 roku współzałożyciel kolektywu projektowego Musk, aktualnie współpracuje z Weroniką Kiersztejn i Katarzyną Sąsiadek. Wspólnie z musk jest laureatem wielu nagród, w tym konkursu Architektura Roku 2013 SARP o/Katowice, w kategorii Młody Twórca.

Forma kolektywu, którą współtworzy jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Razem z musk w swoich projektach działa kompleksowo – integruje architekturę, grafikę i wzornictwo.

- Pierwszy raz pomyśleliśmy o pracy razem na 1 roku studiów WA Politechniki Śląskiej, wtedy też powstała nazwa "musk" - mówi Józek Madej. - O współpracy zadecydowaliśmy w Amsterdamie, ale na stałe zostaliśmy na Śląsku – w Katowicach. Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowaniach w Polsce, Holandii i we Francji. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę "Młody Twórca" w konkursie Architektura Roku SARP o/Katowice. Prywatnie – przyjaźnimy się od 9 lat. Forma kolektywu jest naszą odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. Nie ograniczamy się do projektowania architektury, bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje. Dlatego w projektach integrujemy architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny