Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Firma Kinnarps jest obecnie jednym z największych w Europie dostawcą kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy. Fot. Kinnarps.

Firma Kinnarps jest obecnie jednym z największych w Europie dostawcą kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy. Fot. Kinnarps.
  • Autor: Kinnarps
  • 06 paź 2015 11:59 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:50)

Kinnarps partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Kinnarps została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

Kinnarps – obecnie jeden z największych w Europie dostawców kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy – spełnia oczekiwania klientów nie tylko wobec elementów umeblowania, lecz także wykładzin, elementów akustycznych i specjalistycznych systemów audiowizualnych do sal konferencyjnych wraz z całym wachlarzem związanych z tym usług.

W ciągu swojej 70-letniej historii Kinnarps stał się firmą o zasięgu globalnym. O ugruntowaniu pozycji firmy w świecie zadecydowało połączenie solidnej wiedzy na temat potrzeb klientów, nowoczesnej organizacji sprzedaży oraz stałego rozwoju produktów.

W Polsce Kinnarps jest uznany za eksperta w dziedzinie ekologii, wzornictwa i ergonomii środowiska biurowego. Główne cele firmy koncentrują się na zapewnieniu komfortowych, zdrowych i motywujących warunków do wzrostu kreatywności i efektywności pracowników. Przyszłościowe rozwiązania proponowane przez Kinnarps są wynikiem wnikliwej analizy zagadnień związanych z zarządzaniem i organizacją pracy. Firma duży nacisk kładzie również na aspekty psychologiczne i estetyczne środowiska pracy, dzięki czemu biuro zyskuje na atrakcyjności i utrwala pozytywny wizerunek pracodawcy. W Polsce biura handlowe i showroomy Kinnarps znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Firma działa w oparciu o przekonanie, że dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy motywuje, integruje, usprawnia komunikację, poprawia współpracę w zespole, stymuluje innowacyjne podejście co w efekcie zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje zysk.

Oferta Kinnarps jest kierowana do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników. Na proponowane przez firmę rozwiązania składają się funkcjonalne, trwałe meble o ponadczasowym designie, rzetelna i profesjonalna obsługa, komfort z pracy w inspirującym otoczeniu.

Działalności firmy przyświeca idea, zgodnie z którą każde miejsce pracy może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

Swoją misję Kinnarps streszcza w jednym zdaniu: "making life better at work".

Więcej informacji na: www.kinnarps.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY