Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Firma Kinnarps jest obecnie jednym z największych w Europie dostawcą kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy. Fot. Kinnarps.

Firma Kinnarps jest obecnie jednym z największych w Europie dostawcą kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy. Fot. Kinnarps.
  • Autor: Kinnarps
  • 06 paź 2015 11:59 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:50)

Kinnarps partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Kinnarps została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

Kinnarps – obecnie jeden z największych w Europie dostawców kompleksowego wyposażenia biur i miejsc pracy – spełnia oczekiwania klientów nie tylko wobec elementów umeblowania, lecz także wykładzin, elementów akustycznych i specjalistycznych systemów audiowizualnych do sal konferencyjnych wraz z całym wachlarzem związanych z tym usług.

W ciągu swojej 70-letniej historii Kinnarps stał się firmą o zasięgu globalnym. O ugruntowaniu pozycji firmy w świecie zadecydowało połączenie solidnej wiedzy na temat potrzeb klientów, nowoczesnej organizacji sprzedaży oraz stałego rozwoju produktów.

W Polsce Kinnarps jest uznany za eksperta w dziedzinie ekologii, wzornictwa i ergonomii środowiska biurowego. Główne cele firmy koncentrują się na zapewnieniu komfortowych, zdrowych i motywujących warunków do wzrostu kreatywności i efektywności pracowników. Przyszłościowe rozwiązania proponowane przez Kinnarps są wynikiem wnikliwej analizy zagadnień związanych z zarządzaniem i organizacją pracy. Firma duży nacisk kładzie również na aspekty psychologiczne i estetyczne środowiska pracy, dzięki czemu biuro zyskuje na atrakcyjności i utrwala pozytywny wizerunek pracodawcy. W Polsce biura handlowe i showroomy Kinnarps znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Firma działa w oparciu o przekonanie, że dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy motywuje, integruje, usprawnia komunikację, poprawia współpracę w zespole, stymuluje innowacyjne podejście co w efekcie zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje zysk.

Oferta Kinnarps jest kierowana do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników. Na proponowane przez firmę rozwiązania składają się funkcjonalne, trwałe meble o ponadczasowym designie, rzetelna i profesjonalna obsługa, komfort z pracy w inspirującym otoczeniu.

Działalności firmy przyświeca idea, zgodnie z którą każde miejsce pracy może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

Swoją misję Kinnarps streszcza w jednym zdaniu: "making life better at work".

Więcej informacji na: www.kinnarps.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY