• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2017 11:34

Magda Lubińska z nami na Forum Dobrego Designu

Jako pierwsza Polka otrzymała "Oskara Designu" - Red Dot Design Award. Jest współzałożycielką biura projektowego CODE design. 6 grudnia będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu.

Magda Lubińska - dyrektor generalny i współzałożycielka biura projektowego CODE Architecture & Design (obecnie CODE design). Specjalizuje się w design-driven innovation, zarządzaniu designem, budowaniu strategii i rozwoju marek w oparciu o design. Twórczyni sukcesu marki Moho, uznawanej za polskiego ambasadora designu na świecie. Jest pierwszą w Polsce laureatką międzynarodowych nagród z dziedziny zarządzania designem. W 2007 roku zdobyła Design Management Europe Award, która jest częścią europejskiego programu Admire pod patronatem Güntera Verheugena, komisarza Unii Europejskiej do spraw przemysłu i przedsiębiorczości. Laureatka konkursu European SME Week Award 2010, “The Secret of Success - The Many Faces of European Entrepreneurship”, organizowanego przez Dyrekcję Generalną ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskiej.

Zdobywczyni pierwszego w historii polskiego “Oskara Designu” Red Dot Design Award 2008, a także prestiżowej Wallpaper Design Award 2005.

Współpracuje z największymi osobowościami i markami w dziedzinie światowego designu i trendów. Jest jedną z bohaterek książki „Discovering Women in Polish Design” autorstwa Gian Luca Amadei oraz filmu pod tym samym tytułem wyprodukowanego przez Canal+.

Magda Lubińska będzie jednym z prelegentów zbliżającego się Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w sesji "Workplace stories" poświęconej aranżowaniu przestrzeni do pracy.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny