Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Arch. Rafał Ślęk, WSC Graphisoft Center

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 gru 2016 09:19

Nowe technologie w erze cyfryzacji: Rafał Ślęk o projektowaniu

Arch. Rafał Ślęk, autor książek poświęconych projektowaniu z użyciem ARCHICAD-a weźmie udział w Forum Dobrego Designu. Zapraszamy na jego inspirujący wykład 7 grudnia.

Rafał Ślęk — z wykształcenia architekt, absolwent politechniki gliwickiej, z zamiłowania architekt. Przez wiele lat współwłaściciel wielobranżowego biura projektowego działającego na Śląsku. Od kilkunastu lat pracuje w firmie WSC Graphisoft Center specjalizującej się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania w biurach architektonicznych. Z fascynacją obserwuje wpływ (a właściwie zalew) nowych technologi na pracę architektów i projektantów wnętrz, które zupełnie zmieniają zarówno styl jak i zakres wykonywanych projektów.  Autor kilku pozycji książkowych i videokursów poświęconych projektowaniu z użyciem ARCHICAD-a oraz wdrażaniu technologii BIM.

W czasie Forum Dobrego Designu 2016 Rafał Ślęk wygłosi wykład pt. Nowe technologie i nowe podejście do projektowania i designu w erze wszechobecnej cyfryzacji.

ZOBACZ PEŁNĄ AGENDĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY