Piekarnik EBON HS735 oraz okap DH 985T. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Fot. Teka.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Piekarnik EBON HS735 oraz okap DH 985T. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Fot. Teka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Teka
06 paź 2015 12:03

Teka partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Teka została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

Firma Teka powstała ponad 90 lat temu w Niemczech. Założył ją w 1924 roku Karl Thielmann. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją części do maszyn rolniczych. W 1936 roku zaczęła specjalizować się w obróbce stali nierdzewnej. W latach pięćdziesiątych XX wieku nastąpił szybki rozwój oferty. Postanowiono wykorzystać wiedzę i doświadczenie w obróbce stali do produkcji urządzeń kuchennych: zlewozmywaków i płyt elektrycznych.

Z czasem portfolio produktów się powiększało. Pojawiły się płyty ceramiczne, piekarniki, okapy, kuchenki mikrofalowe, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki oraz baterie kuchenne i łazienkowe. Oferta firmy obejmuje nie tylko urządzenia przeznaczone dla konsumentów.

Teka specjalizuje się także w wyposażaniu kuchni profesjonalnych. Produkuje kuchnie modułowe, piece konwekcyjno-parowe, gastronomiczne ciągi wydawcze oraz systemy kuchenne i kuchnie kontenerowe dopasowane do wymogów m.in. hoteli, restauracji, szpitali czy obiektów sportowych. Dużą część sprzedaży stanowią pojemniki przemysłowe ze stali nierdzewnej. Służą do przechowywania i transportu ciał stałych i płynnych m.in. chemikaliów, farmaceutyków i żywności. Teka jest niekwestionowanym liderem w produkcji beczek do piwa z 35% udziałem w światowym rynku.

Sprzedaż Grupy Teka obejmuje praktycznie cały świat. Firma jest obecna w 110 krajach na 5 kontynentach. Ze swoimi produktami dociera do ponad 100 milionów konsumentów. Ma fabryki w 23 krajach – zarówno w Europie, jak i Azji oraz Ameryce Południowej.

W Polsce Teka rozpoczęła działalność w 1994 roku. Jest jedną z nielicznych marek, której produktami można wyposażyć całą kuchnię: od baterii przez zlewozmywak, urządzenia do zabudowy, okapy i lodówki. W ofercie znajdują się także baterie łazienkowe, a ostatnio zostały wprowadzone do sprzedaży piękne stalowe umywalki Intra Icon. Dzięki ścisłej współpracy z siecią partnerów oraz coraz większemu zaufaniu jakim darzą firmę polscy konsumenci, Teka sukcesywnie zwiększa swoją obecność w polskich domach.

Więcej informacji na: www.teka.com

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny