Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Piekarnik EBON HS735 oraz okap DH 985T. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Fot. Teka.

Piekarnik EBON HS735 oraz okap DH 985T. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Fot. Teka.
  • Autor: Teka
  • 06 paź 2015 12:03 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:50)

Teka partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Teka została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

Firma Teka powstała ponad 90 lat temu w Niemczech. Założył ją w 1924 roku Karl Thielmann. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją części do maszyn rolniczych. W 1936 roku zaczęła specjalizować się w obróbce stali nierdzewnej. W latach pięćdziesiątych XX wieku nastąpił szybki rozwój oferty. Postanowiono wykorzystać wiedzę i doświadczenie w obróbce stali do produkcji urządzeń kuchennych: zlewozmywaków i płyt elektrycznych.

Z czasem portfolio produktów się powiększało. Pojawiły się płyty ceramiczne, piekarniki, okapy, kuchenki mikrofalowe, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki oraz baterie kuchenne i łazienkowe. Oferta firmy obejmuje nie tylko urządzenia przeznaczone dla konsumentów.

Teka specjalizuje się także w wyposażaniu kuchni profesjonalnych. Produkuje kuchnie modułowe, piece konwekcyjno-parowe, gastronomiczne ciągi wydawcze oraz systemy kuchenne i kuchnie kontenerowe dopasowane do wymogów m.in. hoteli, restauracji, szpitali czy obiektów sportowych. Dużą część sprzedaży stanowią pojemniki przemysłowe ze stali nierdzewnej. Służą do przechowywania i transportu ciał stałych i płynnych m.in. chemikaliów, farmaceutyków i żywności. Teka jest niekwestionowanym liderem w produkcji beczek do piwa z 35% udziałem w światowym rynku.

Sprzedaż Grupy Teka obejmuje praktycznie cały świat. Firma jest obecna w 110 krajach na 5 kontynentach. Ze swoimi produktami dociera do ponad 100 milionów konsumentów. Ma fabryki w 23 krajach – zarówno w Europie, jak i Azji oraz Ameryce Południowej.

W Polsce Teka rozpoczęła działalność w 1994 roku. Jest jedną z nielicznych marek, której produktami można wyposażyć całą kuchnię: od baterii przez zlewozmywak, urządzenia do zabudowy, okapy i lodówki. W ofercie znajdują się także baterie łazienkowe, a ostatnio zostały wprowadzone do sprzedaży piękne stalowe umywalki Intra Icon. Dzięki ścisłej współpracy z siecią partnerów oraz coraz większemu zaufaniu jakim darzą firmę polscy konsumenci, Teka sukcesywnie zwiększa swoją obecność w polskich domach.

Więcej informacji na: www.teka.com

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY