Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Praktyczną, prostokątną wannę z kolekcji Boomerang można zamontować w centralnym miejscu łazienki. Fot. Vayer.

Praktyczną, prostokątną wannę z kolekcji Boomerang można zamontować w centralnym miejscu łazienki. Fot. Vayer.
  • Autor: Vayer
  • 06 paź 2015 12:43 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:49)

Vayer partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Vayer została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

W ofercie szwajcarskiej marki Vayer, której produkty dostępne są także na polskim rynku, znaleźć można unikalne na skalę światową rozwiązania. Powłoka antybakteryjna z nanosrebra i system podgrzewania wody Etna to elementy, których próżno szukać u konkurencji.

Produkty marki Vayer kierowane są przede wszystkim do tych, którzy wychodzą z założenia, że łazienka nie jest zwykłym pomieszczeniem. To domowa oaza komfortu, stylu i relaksu, w której każdy szczegół wpływa na poczucie harmonii i luksusu. Takie są też produkty tego szwajcarskiego producenta, które cechują: wysoka jakość, wyjątkowy design i zaawansowana technologia.

Dla wielu osób najważniejszym elementem łazienki wciąż pozostaje wanna. Właśnie z myślą o nich powstał opatentowany przez markę Vayer system Etna. Dzięki podłączeniu do ogrzewania centralnego, wanna utrzymuje temperaturę wody. Projekt umożliwia nieograniczone czasowo, ciepłe kąpiele, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii. Ogrzewana w ten sposób wanna może funkcjonować również na tarasie lub w ogrodzie w każdych warunkach atmosferycznych, tworząc domowe źródło termalne. Wystarczy wypełnić instalację CO niezamarzającym płynem.

Produkty marki Vayer to nie tylko wspaniale urządzone wnętrze łazienkowe. Tajemnica ich niezawodnej jakości tkwi w nanocząsteczkach srebra. Zostały one zastosowane nie tylko na powierzchni wanien, umywalek i brodzików producenta, ale również w ich masie. Dzięki nanocząsteczkom srebra osłonięte są one powłoką antybakteryjną, która samoistnie zwalcza bakterie i zapobiega ich rozwojowi.

Właścicielem marki Vayer, jak również rozwiązań technologicznych stosowanych w jej produktach, jest polska firma Centrum. Jej ponad 30-letnie doświadczenie w branży, jak również wizja ciągłego rozwoju przekonały Szwajcarów. Jako właściciel marki Vayer firma nieustannie pracuje nad podwyższaniem standardów i jakości swoich produktów.

Więcej informacji na: www.vayer.eu

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY