Praktyczną, prostokątną wannę z kolekcji Boomerang można zamontować w centralnym miejscu łazienki. Fot. Vayer.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Praktyczną, prostokątną wannę z kolekcji Boomerang można zamontować w centralnym miejscu łazienki. Fot. Vayer.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vayer
06 paź 2015 12:43

Vayer partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Vayer została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

W ofercie szwajcarskiej marki Vayer, której produkty dostępne są także na polskim rynku, znaleźć można unikalne na skalę światową rozwiązania. Powłoka antybakteryjna z nanosrebra i system podgrzewania wody Etna to elementy, których próżno szukać u konkurencji.

Produkty marki Vayer kierowane są przede wszystkim do tych, którzy wychodzą z założenia, że łazienka nie jest zwykłym pomieszczeniem. To domowa oaza komfortu, stylu i relaksu, w której każdy szczegół wpływa na poczucie harmonii i luksusu. Takie są też produkty tego szwajcarskiego producenta, które cechują: wysoka jakość, wyjątkowy design i zaawansowana technologia.

Dla wielu osób najważniejszym elementem łazienki wciąż pozostaje wanna. Właśnie z myślą o nich powstał opatentowany przez markę Vayer system Etna. Dzięki podłączeniu do ogrzewania centralnego, wanna utrzymuje temperaturę wody. Projekt umożliwia nieograniczone czasowo, ciepłe kąpiele, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii. Ogrzewana w ten sposób wanna może funkcjonować również na tarasie lub w ogrodzie w każdych warunkach atmosferycznych, tworząc domowe źródło termalne. Wystarczy wypełnić instalację CO niezamarzającym płynem.

Produkty marki Vayer to nie tylko wspaniale urządzone wnętrze łazienkowe. Tajemnica ich niezawodnej jakości tkwi w nanocząsteczkach srebra. Zostały one zastosowane nie tylko na powierzchni wanien, umywalek i brodzików producenta, ale również w ich masie. Dzięki nanocząsteczkom srebra osłonięte są one powłoką antybakteryjną, która samoistnie zwalcza bakterie i zapobiega ich rozwojowi.

Właścicielem marki Vayer, jak również rozwiązań technologicznych stosowanych w jej produktach, jest polska firma Centrum. Jej ponad 30-letnie doświadczenie w branży, jak również wizja ciągłego rozwoju przekonały Szwajcarów. Jako właściciel marki Vayer firma nieustannie pracuje nad podwyższaniem standardów i jakości swoich produktów.

Więcej informacji na: www.vayer.eu

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny