Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Agnieszka Dymińska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 06 paź 2014 11:15 (aktualizacja: 08 wrz 2015 13:49)

Agnieszka Dymińska

AgArt-Design Studio, autorskie studio architektury i aranżacji wnętrz, założone przez Agnieszkę Dymińską. Pracownia powstała w 2009 roku i specjalizuje się w projektowaniu oraz aranżacji wnętrz prywatnych, komercyjnych, użyteczności publicznej, stoisk czy też wystaw.


Tworzymy wyjątkowe wnętrza kreowane indywidualnie dla każdego klienta. Nasze projekty cechuje funkcjonalność, komfort, estetyka, a także staranne i terminowe wykonanie. Charakteryzujemy się elastycznością i kreatywnością oraz profesjonalizmem w planowaniu przestrzeni funkcjonalnej i ergonomicznej.

Architektura i aranżacja wnętrz to nasza praca, styl życia oraz ogromna pasja. Stawiamy na ciągły rozwój kwalifikacji, biorąc udział w kursach i szkoleniach branżowych, uczestniczymy w czołowych wystawach i targach w dziedzinie architektury, wzornictwa, sztuki i malarstwa. Priorytetem są dla nas potrzeby i preferencje każdego klienta.

Studio architektury i aranżacji wnętrz AgArt-Design Studio
ul. Kwiatowa 27 d
Łazy 05-552 koło Warszawy
tel. 601 394 881
projekty@agart-designstudio.pl
www.agart-designstudio.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY