Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Agnieszka Hajdas-Obajtek

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 22 wrz 2015 13:39

Agnieszka Hajdas-Obajtek

Agnieszka Hajdas-Obajtek jest projektantem, który dzięki wypracowanej marce i własnemu stylowi jest twórcą miejsc o szczególnym charakterze. Jej pasja to tworzenie i kreowanie niepowtarzalnej architektury.

Agnieszka Hajdas-Obajtek od lat z powodzeniem prowadzi założoną przez siebie pracownię Arte Dizajn. Firma reprezentuje własny styl architektoniczny, nie boi się wyzwań i odważnych rozwiązań. Cechuje ją wysoka jakość projektów. Najlepiej czuje się we wnętrzach ekskluzywnych o wysokim standardzie. Dużą wagę przywiązuje do oświetlenia budującego nastój. Ulubiony materiał to drewno, szkło i kamień. Projektuje wnętrza dla klienta wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania.

Dokonania: projekt aranżacji wnętrz strefy zarządu siedziby firmy Lotos, projekt aranżacji wnętrz gabinetu Prezesa firmy Lotos i inne wnętrza firmy, loża vip firmy Lotos na Ergo Arenie, liczne projekty aranżacji wnętrz domów prywatnych i apartamentów. liczne projekty wnętrz biurowych dla firm np.: Damco, Vgl, Dyrekcja Lasów Państwowych, siedziby Nadleśnictw oraz projekty gabinetów dentystycznych, salonów kosmetycznych, restauracji i hoteli.

Agnieszka Hajdas-Obajtek
ARTE DIZAIN
ul. Grunwaldzka 58/1
81-771 Sopot
www.artedizain.pl
www.biuraarte.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY