Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Agnieszka Wójcik

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 14 paź 2014 08:36

Agnieszka Wójcik

Ukończyła Politechnikę Krakowską z dyplomem na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Stawia na świeżość, energię i kreatywność w realizowanych przedsięwzięciach. Prowadzi biuro AW INTERIOR DESIGN.


Unikam stereotypów, szablonów i powielanych wzorców. Wkładam w swoje projekty serce i doświadczenie, zdobyte w renomowanych pracowniach projektowych. Jako dyplomowany architekt z doświadczeniem wzbogacanym każdego dnia, poprzez czynną pracę oraz konsekwentne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i medycznej. Zapewniam kompleksową obsługę klienta od projektu po jego realizację.

Długoletnia obecność na rynku wnętrzarskim zaowocowała współpracą z najlepszymi architektami, grafikami, stolarze oraz ekipami budowlanymi. Oferuję współpracę firmom oraz instytucjom, które wierzą, że kreowanie wizerunku firmy zaczyna się od jej siedziby. Projekt wnętrza publicznego, biurowego, medycznego to przełożenie głównej idei oraz filozofii firmy na wygląd jej siedziby. Pracując dla dużych korporacji tworzę pewnego rodzaju wizerunek biura matki. Taki projekt jest później odpowiednio dostosowywany w innych placówkach na całym świecie.

AW Interior Design
ul. Radzikowskiego 100a
Kraków
tel. 501 260 072
biuro@awdesign.com.pl
www.awdesign.com.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY