• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2014 08:36

Agnieszka Wójcik

Ukończyła Politechnikę Krakowską z dyplomem na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Stawia na świeżość, energię i kreatywność w realizowanych przedsięwzięciach. Prowadzi biuro AW INTERIOR DESIGN.


Unikam stereotypów, szablonów i powielanych wzorców. Wkładam w swoje projekty serce i doświadczenie, zdobyte w renomowanych pracowniach projektowych. Jako dyplomowany architekt z doświadczeniem wzbogacanym każdego dnia, poprzez czynną pracę oraz konsekwentne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i medycznej. Zapewniam kompleksową obsługę klienta od projektu po jego realizację.

Długoletnia obecność na rynku wnętrzarskim zaowocowała współpracą z najlepszymi architektami, grafikami, stolarze oraz ekipami budowlanymi. Oferuję współpracę firmom oraz instytucjom, które wierzą, że kreowanie wizerunku firmy zaczyna się od jej siedziby. Projekt wnętrza publicznego, biurowego, medycznego to przełożenie głównej idei oraz filozofii firmy na wygląd jej siedziby. Pracując dla dużych korporacji tworzę pewnego rodzaju wizerunek biura matki. Taki projekt jest później odpowiednio dostosowywany w innych placówkach na całym świecie.

AW Interior Design
ul. Radzikowskiego 100a
Kraków
tel. 501 260 072
biuro@awdesign.com.pl
www.awdesign.com.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny