Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Ciszewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 11 wrz 2015 13:51

Anna Ciszewska

Właścicielka i założycielka PTW Studio. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przedmiotów użytkowych. Z wykształcenia architekt wnętrz.

W 2013 roku obroniła dyplom magistra na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. W czasie studiów wykonywała projekty dla klientów indywidualnych, nabierała doświadczenia w biurach projektowych oraz z powodzeniem brała udział w konkursach związanych z designem. Od kilku lat współpracuje z biurem architektonicznym, myśląc o realizacji wnętrz już na etapie projektowania bryły budynku.

Projektując wnętrza dąży do spełnienia oczekiwań i wizji klienta, ale nigdy nie robi nic na „odczepnego”. Zawsze stara się wyczerpać temat, jeśli uważa, że coś można zrobić inaczej, bądź lepiej by kreowana przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i ergonomiczna. Pogłębia swoją wiedzę w innych lub pokrewnych dziedzinach, cały czas się rozwijając.

PTW Studio Anna Ciszewska

ul. Upalna 1A, lok. 90
Białystok
tel. 668 027 928
biuro@ptwstudio.pl
www.ptwstudio.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY