Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Ciszewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 11 wrz 2015 13:51

Anna Ciszewska

Właścicielka i założycielka PTW Studio. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przedmiotów użytkowych. Z wykształcenia architekt wnętrz.

W 2013 roku obroniła dyplom magistra na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. W czasie studiów wykonywała projekty dla klientów indywidualnych, nabierała doświadczenia w biurach projektowych oraz z powodzeniem brała udział w konkursach związanych z designem. Od kilku lat współpracuje z biurem architektonicznym, myśląc o realizacji wnętrz już na etapie projektowania bryły budynku.

Projektując wnętrza dąży do spełnienia oczekiwań i wizji klienta, ale nigdy nie robi nic na „odczepnego”. Zawsze stara się wyczerpać temat, jeśli uważa, że coś można zrobić inaczej, bądź lepiej by kreowana przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i ergonomiczna. Pogłębia swoją wiedzę w innych lub pokrewnych dziedzinach, cały czas się rozwijając.

PTW Studio Anna Ciszewska

ul. Upalna 1A, lok. 90
Białystok
tel. 668 027 928
biuro@ptwstudio.pl
www.ptwstudio.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY