Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Ryplewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 23 wrz 2015 09:15

Anna Ryplewska

Architekt krajobrazu, projektant wnętrz, projektant wszelkich nietypowych założeń. Właścicielka firmy ‘Pracownia Aranżacja’, założycielka bloga ‘Pracownia Nowoczesności’ i sklepu internetowego ‘Pracownia Aranżacji Siebie’.

Na swoim koncie ma kilkaset projektów i kilkanaście realizacji przestrzeni prywatnych i publicznych związanych przede wszystkim z przestrzeniami zewnętrznymi. Nadzoruje i zarządza realizacją projektów od podstaw aż do wykończenia "pod klucz". Poza projektami zagospodarowania terenów i wnętrz projektuje również systemy ścian zielonych – wertykalnych. Tworzy przestrzenie spójne funkcjonalnie i wizualnie. Dzięki połączeniu wnętrz z krajobrazem, otoczenie staje się harmonijne i przemyślane.

Projektantka skupia się na wdrażaniu naturalnych, innowacyjnych i ciekawych materiałów w projektowanych realizacjach, co pozwala stworzyć przestrzenie niesztampowe i tworzące określony charakter miejsca. Uczestniczka wielu konkursów ogólnopolskich uwieńczonych kilkoma nagrodami i wyróżnieniami, stale poszerza swoje umiejętności aby sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu.

PRACOWNIA ARANŻACJA Anna Ryplewska
ul. Rynkowa 35/5
71-547 Szczecin
tel. 606 888 807
biuro@pracownia-aranzacja.pl
www.pracownia-aranzaja.pl
www.pracownia-nowoczesnosci.blogspot.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY