Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Ryplewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 23 wrz 2015 09:15

Anna Ryplewska

Architekt krajobrazu, projektant wnętrz, projektant wszelkich nietypowych założeń. Właścicielka firmy ‘Pracownia Aranżacja’, założycielka bloga ‘Pracownia Nowoczesności’ i sklepu internetowego ‘Pracownia Aranżacji Siebie’.

Na swoim koncie ma kilkaset projektów i kilkanaście realizacji przestrzeni prywatnych i publicznych związanych przede wszystkim z przestrzeniami zewnętrznymi. Nadzoruje i zarządza realizacją projektów od podstaw aż do wykończenia "pod klucz". Poza projektami zagospodarowania terenów i wnętrz projektuje również systemy ścian zielonych – wertykalnych. Tworzy przestrzenie spójne funkcjonalnie i wizualnie. Dzięki połączeniu wnętrz z krajobrazem, otoczenie staje się harmonijne i przemyślane.

Projektantka skupia się na wdrażaniu naturalnych, innowacyjnych i ciekawych materiałów w projektowanych realizacjach, co pozwala stworzyć przestrzenie niesztampowe i tworzące określony charakter miejsca. Uczestniczka wielu konkursów ogólnopolskich uwieńczonych kilkoma nagrodami i wyróżnieniami, stale poszerza swoje umiejętności aby sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu.

PRACOWNIA ARANŻACJA Anna Ryplewska
ul. Rynkowa 35/5
71-547 Szczecin
tel. 606 888 807
biuro@pracownia-aranzacja.pl
www.pracownia-aranzaja.pl
www.pracownia-nowoczesnosci.blogspot.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY