Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Anna Wesołowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 16 paź 2016 19:39

Anna Wesołowska

Oferuję usługi w obszarze kompleksowego projektowania oraz realizacji „pod klucz” wnętrz domów i mieszkań, jak również przestrzeni publicznych takich jak np. biura, restauracje czy niewielkie przychodnie lekarskie.

Jestem pasjonatką aranżacji wnętrz z profesjonalnym wykształceniem budowlanym. Łączę klimat otoczenia, architektury budynku z zamiłowaniami i potrzebami swoich Klientów. Jestem autorką wielu projektów i koncepcji.

Decyzję mojego Klienta o zakupie nowego domu lub mieszkania czy remoncie starego zawsze traktuję  jako początek drogi do niezwykłego, unikalnego i funkcjonalnego wnętrza. Dla mnie każdy projekt ma duszę inspirowaną potrzebami i upodobaniami a ja jestem od jej materializacji.

Pracę zawsze zaczynam od rozmowy, która pozwala mi poznać preferencje, sposób życia jak też budżet, który jest do dyspozycji. Spośród wielości dostępnych materiałów i rozwiązań zawsze dobieram takie, które pod każdym względem spełnią oczekiwania a zestawione razem będą tworzyć piękne wnętrze.

W kooperacji z branżowymi firmami wykonawczymi kompleksowo realizuję projekt. Pełniąc nadzór autorski dbam o perfekcję najdrobniejszego detalu a w imieniu Zapracowanych pełnię funkcję inwestora zastępczego, co ogranicza  zaangażowanie czasowe naszych Klientów do niezbędnego minimum.

We-ska design. Anna Wesołowska

kom.48 601203550, 

e-mail: anna.wesolowska@we-ska.pl

www.we-ska.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY