• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 lip 2017 09:10

Barbara Wojsz

WOJSZ studio jest Trójmiejską pracownią projektową prowadzoną przez arch. Barbarę Wojsz, która zdobyła wykształcenie kierunkowe na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz fińskiej uczelni – Tampere Teknillinen Yliopisto i uzyskała tytuł zawodowy magistra inżyniera architekta.


Pierwsze projekty wnętrz projektantka tworzyła już w czasie studiów. Realizacje zostały docenione i opublikowane przez najpopularniejsze polskie portale o tematyce wnętrzarskiej, duże zainteresowanie projektami przyczyniło się do rozwoju pracowni.

Misją 'WOJSZ studio' jest tworzenie projektów indywidualnych, które są wykonywane z dbałością o najmniejsze detale. Projektanci pracowni inspirują się najnowszymi trendami obowiązującymi w urządzaniu wnętrz oraz istniejącymi stylami aranżacji efektem czego są projekty oryginalne i ponadczasowe.

Pasję, kreatywność oraz zaangażowanie projektantów w proces projektowy i realizację odzwierciedlają liczne projekty i fotografie znajdujące się na stornie pracowni www.wojszstudio.com jak również materiały i publikacje na portalach wnętrzarskich. Pracownia rozpoczęła od wykonywania projektów na terenie Trójmiasta, obecnie wykonuje również projekty na terenie Warszawy i poza granicami kraju. 

mgr inż. arch. Barbara Wojsz
WOJSZ studio
www.wojszstudio.com
tel.: +48 698 394 862
e-mail: wojszstudio@gmail.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający