Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dana Kamińska-Cydzik

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 11 wrz 2015 14:27

Dana Kamińska-Cydzik

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i II semestrów w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W czynnym zawodzie od ponad 14 lat. Moja firma (individi) powstała w 2007 roku w Olsztynie (wcześniej działałam w Trójmieście).


Praca jest moją ogromną pasją i staram się jak psycholog podchodzić do każdego zagadnienia - czy jest to mieszkanie, dom, czy inwestycja publiczna (lokal użytkowy, biurowiec) - przede wszystkim słucham i analizuję, zanim podejdę do procesu projektowania. Współpracuję z profesjonalnymi ekipami w dziedzinie budowlanki, stolarki i ceramiki sanitarnej.

Publikacje w miesięczniku Cztery Kąty (2008-2009).

Publiczne realizacje: wnętrze Krzywego Domku w Sopocie, sieć pierwszych sklepów firmowych ARYTON (Gdynia, Warszawa, Wrocław, Koszalin, Radom, Poznań), wnętrze biurowca PEKUM w Olsztynie, lokal JUBILER ORŁOWSKI w Olsztynie oraz spichlerz w Łajsach (pom. biurowe dla ROLŁAJSY i dla LGR Pojezierze Olsztyńskie).

Dana Kamińska-Cydzik
tel. 606 974 994
individi@individi.net
www.individi.net
www.facebook.pl/individi.net

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY