Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dariusz Gocławski

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 07 paź 2014 10:52 (aktualizacja: 08 wrz 2015 14:46)

Dariusz Gocławski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i prezes Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Do roku 2004 pracował dla koncernów z Japonii, USA i Belgii. W 2004 roku założył pracownię A+D, w której projektuje z użyciem wirtualnej rzeczywistości w skali 1:1. Tworzył koncepty m.in.: PZU, Era, PGNiG, Aioli.


Moim celem jest tworzenie wyjątkowych miejsc i przedmiotów, takich, z których wszyscy będziemy dumni (zarówno inwestor, jak i architekt), miejsc, które zapewnią pożądane efekty handlowe i wizerunkowe, a przede wszystkim, będąc mądrze zaprojektowane, dadzą użytkownikom wyjątkowe doznania i komfort.

Robię wszystko, by nasza codzienna praca przebiegała w jak najlepszej - kreatywnej i pozytywnej atmosferze. Jako architekt dbam o zachowanie inżynierskiej precyzji w projektowaniu, komunikacji, planowaniu i we współpracy z przyjaciółmi, kolegami i koleżankami z pracowni oraz z naszymi branżystami i podwykonawcami. Jestem idealistą.                                    

Architektura + Design
Pracownia A+D Retail Store Design
tel. (22) 621 70 80
info@aplusd.pl
www.aplusd.plWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY