• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2017 08:20

Dominika J. Rostocka

Architekt, designer, prezes i główny projektant Creative Coop Architects. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects, oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Wychowanka prof. Wiktora Zina, zarażona przez mistrza pasją do rysunku i szkicu.

Karierę zawodową rozpoczęła 19 lat temu. Jest laureatką polskich i zagranicznych konkursów, w tym dwukrotną zdobywczynią najwyższego wyróżnienia „Best of The Best” w International Property Awards w edycjach 2013 i 2016, za zrealizowane wnętrza.
Projekty Rostockiej klasyfikowane jako „haute décoration” osobistej przestrzeni, są doceniane w Polsce i na świecie. Autorka współpracuje z wieloma manufakturami tworząc własne kolekcje artystycznych elementów wyposażenia wnętrz. Ogromną wagę przykłada do budowania nastroju wnętrza, inspirując się Art Deco oraz Modernizmem. Propaguje polskie rzemiosło artystyczne za granicą, a jednocześnie odkrywając dla polskich klientów mistrzów sztuki użytkowej z Europy.

Więcej: www.rostocka.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy

Partnerzy Wspierający