Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ewa Gumkowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 paź 2014 15:52 (aktualizacja: 08 wrz 2015 15:39)

Ewa Gumkowska

Projektowanie to moja pasja, a w każdym projekcie najważniejszy jest dla mnie klient, jego potrzeby, oczekiwania, styl życia, upodobania. Dzięki takiemu podejściu, w naturalny sposób, efektem współpracy jest indywidualne, autorskie i dedykowane odbiorcy wnętrze.


Czerpanie inspiracji z najnowszych trendów projektowych, ale także stylów minionych epok, pozwala odnaleźć odpowiednie proporcje, szlachetne połączenia oraz ponadczasowe rozwiązania. Za główny cel stawiam sobie tworzenie rzeczy pięknych i niepowtarzalnych, z ogromnym naciskiem na funkcjonalność.

Jestem architektem wnętrz, absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych i biurowych. Projekty wykonuję korzystając z doświadczenia zebranego w wiodących pracowniach w Polsce i za granicą, współpracy ze specjalistami wielu branż oraz nieustającego dokształcania się w dziedzinie wzornictwa oraz najnowszych trendów projektowych.

BLOQ studio projektowe
tel. 600 295 073
ewagumkowska.bloq@gmail.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY