Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ewa Gumkowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 paź 2014 15:52 (aktualizacja: 08 wrz 2015 15:39)

Ewa Gumkowska

Projektowanie to moja pasja, a w każdym projekcie najważniejszy jest dla mnie klient, jego potrzeby, oczekiwania, styl życia, upodobania. Dzięki takiemu podejściu, w naturalny sposób, efektem współpracy jest indywidualne, autorskie i dedykowane odbiorcy wnętrze.


Czerpanie inspiracji z najnowszych trendów projektowych, ale także stylów minionych epok, pozwala odnaleźć odpowiednie proporcje, szlachetne połączenia oraz ponadczasowe rozwiązania. Za główny cel stawiam sobie tworzenie rzeczy pięknych i niepowtarzalnych, z ogromnym naciskiem na funkcjonalność.

Jestem architektem wnętrz, absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych i biurowych. Projekty wykonuję korzystając z doświadczenia zebranego w wiodących pracowniach w Polsce i za granicą, współpracy ze specjalistami wielu branż oraz nieustającego dokształcania się w dziedzinie wzornictwa oraz najnowszych trendów projektowych.

BLOQ studio projektowe
tel. 600 295 073
ewagumkowska.bloq@gmail.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY