Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ewelina Białobrzewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 sie 2016 10:59 (aktualizacja: 19 sie 2016 11:12)

Ewelina Białobrzewska

Dyplomowana architekt wnętrz Politechniki Białostockiej, która z wielką satysfakcją prowadzi pracownię projektową "4 kąty a stół 5".

Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej w całej Polsce, współpracowała m.in. z IKEA, projektowała dla programu telewizji Polsat "Nasz Nowy Dom" oraz dzieli się swoją wiedzą i zainteresowaniem z młodym pokoleniem prowadząc zajęcia z architektury. Została architektem wnętrz z ogromnej pasji i potrzeby spełniania marzeń ludzi o pięknych i praktycznych wnętrzach. Inspirują ją rozmowy i błysk zadowolenia w oczach Inwestorów widzących efekt końcowy, gdy projekt wnętrz z papieru zmaterializował się w czterech kątach w pełni spełniając ich oczekiwania. Projektuje - nie powiela! - funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza mieszkalne i komercyjne w każdym stylu z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, które są tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach lub użytkownikach danych przestrzeni.

4 kąty a stół 5
Pracownia Projektowa
Ewelina Białobrzewska
nr tel. 509 586 837
pracownia@4katyastol5.com
www.4katyastol5.com
https://www.facebook.com/4katyastol5/

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY