Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ewelina Białobrzewska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 sie 2016 10:59 (aktualizacja: 19 sie 2016 11:12)

Ewelina Białobrzewska

Dyplomowana architekt wnętrz Politechniki Białostockiej, która z wielką satysfakcją prowadzi pracownię projektową "4 kąty a stół 5".

Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej w całej Polsce, współpracowała m.in. z IKEA, projektowała dla programu telewizji Polsat "Nasz Nowy Dom" oraz dzieli się swoją wiedzą i zainteresowaniem z młodym pokoleniem prowadząc zajęcia z architektury. Została architektem wnętrz z ogromnej pasji i potrzeby spełniania marzeń ludzi o pięknych i praktycznych wnętrzach. Inspirują ją rozmowy i błysk zadowolenia w oczach Inwestorów widzących efekt końcowy, gdy projekt wnętrz z papieru zmaterializował się w czterech kątach w pełni spełniając ich oczekiwania. Projektuje - nie powiela! - funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza mieszkalne i komercyjne w każdym stylu z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, które są tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach lub użytkownikach danych przestrzeni.

4 kąty a stół 5
Pracownia Projektowa
Ewelina Białobrzewska
nr tel. 509 586 837
pracownia@4katyastol5.com
www.4katyastol5.com
https://www.facebook.com/4katyastol5/

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY