Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Małgorzata Goś

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 10 wrz 2015 12:24

Gosia Goś

GG-DESIGN to pracownia projektowa stworzona przez Gosię Goś – absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i studiów podyplomowych na Politechnice Łódzkiej na wydziale Projektowania Wnętrz.


Pracownia powstała w 2006 roku i zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Z pracownią współpracuje na stałe kilku projektantów i architektów oraz wykonawców z różnych branży, którzy są dobierani w zależności od rodzaju projektu.

Aby sprostać potrzebom i wymaganiom klienta proponujemy: projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, projekt z nadzorem autorskim, zastępstwo inwestorskie, koordynacja prac wykonawczych pod klucz, częściowe opracowanie projektowe poszczególnych pomieszczeń (pomieszczenia o określonych funkcjach np. łazienka, kuchnia,...), możliwości skorzystania z porad w zakresie projektowania, ergonomii, oświetlenia, kolorystyki, wystroju, stylizacji, doboru materiałów i urządzeń wyposażenia wnętrza oraz szybka metamorfoza wnętrza.

GG-DESIGN
Gosia Goś
Łódź, łódzkie
ul. Liściasta 4/8 lok. 13
tel. 604 227 573
biuro@gg-design.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY