• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 paź 2014 15:09

Iwona Kwiatkowska

Projektantka wnętrz oraz mebli, właścicielka Inspiration Studio. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od 10 lat.

Wystrój i aranżacja wnętrz to moja pasja. Fascynuje mnie nowoczesny design oraz kreatywne, innowacyjne rozwiązania. Projekty wykonane przez Inspiration Studio charakteryzuje dbałość zarówno o formę, jak i detal.

Razem ze mną dział projektowy Inspiration Studio tworzy architekt Dominika Jankowska. Nasze projekty realizujemy wykonując w całości prace remontowo-budowlane, a prace wykończeniowe przy wsparciu naszej stolarni oraz pracowni dekoracji okien. Realizujemy projekty tak, aby końcowy efekt był spełnieniem marzeń naszych klientów.

Inspiration Studio
ul. Powstańców Warszawy 1a/4
85-681 Bydgoszcz
tel. 601 521 160
kwiatkowska@inspirationstudio.eu
www.inspirationstudio.eu
WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kamil0000001, 2015-10-02 11:34:14

    Współpracowałem z Panią Iwoną i z jej projektantami. NIE POLECAM. Pierwsze spotkanie było ok, pełne entuzjazmu. Potem już niechęć do projektu, takie odfajkowanie. Niezgodność wizualizacji z rysunkami technicznymi, np. na wizualizacji wymiar był ok, na rysunkach technicznych różnił się o 20cm - jest to niedopuszczalne. Kolejny przykład przestrzeń robocza na blacie kuchennym: na wizualizacji wszystko ok, natomiast w rzeczywistości wyszło, że tego miejsca jest za mało. NIE POLECAM, BRAK PROFESJONALIZMU I ZAANGAŻOWANIA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny