Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Joanna Sokołowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 11 wrz 2015 14:35

Joanna Sokołowska

Joanna Sokołowska już w 1997 roku, będąc młodą i ambitną studentką architektury, zaprojektowała pierwszy dom jednorodzinny, jaki powstał na terenie Łodzi. Również i kolejne lata praktyki pod pieczą weteranów architektury w Polsce zaowocowały licznymi projektami - m.in. architektury mieszkaniowej, jednorodzinnej czy użyteczności publicznej.

Joanna Sokołowska
Joanna Sokołowska

Joanna Sokołowska, głodna nowych doświadczeń, wciąż rozwijała skrzydła, zatrudniając się w takich firmach jak Nasza Łazienka czy Ceramika Paradyż. Współpracowała również z firmami budowlanymi Budotech i ZRB Stryków, gdzie zdobyła bezcenne doświadczenie bezpośrednio na budowie, czy też, prowadząc już własną działalność, z firmą Tubadzin, z którą podbijała salony na Ukrainie, w Rosji, Rumunii, Słowenii czy nawet Nigerii.

Przez cały ten czas zdobyła nieocenioną wiedzę architektoniczną m.in. z zakresu szeroko pojętej ceramiki i sprzętów łazienkowych, projektowania wnętrz łazienek, mieszkań i prywatnych domów, a także różnego rodzaju stoisk targowych czy ekspozycji salonów sklepowych.

Niektóre ze zrealizowanych projektów zostały docenione przez jurorów (np. w Polsce, na Ukrainie, w Gruzji czy Azerbejdżanie) i uhonorowane nagrodami. Joanna Sokołowska była też promotorem i twarzą marki Deante podczas prestiżowego konkursu Małe Łazienki. Zresztą do dziś aktywnie tę markę wspiera i popularyzuje produkty tej firmy.

O rzemieślniczym kunszcie Joanny Sokołowskiej świadczą też ukończone w międzyczasie kursy. Nie są jej obce takie dziedziny jak np. psychologia kolorów, projektowanie ogrodów, feng shui czy nawet sztuki walki tai chi, które pozwalają jej odzwierciedlić w każdym swoim projekcie harmonię i duchową równowagę.

Obecnie Joanna Sokołowska prowadzi własne studio architektoniczne, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami, uzyskaną wiedzą i wrodzonym talentem. JNK Studio pozwala łączyć funkcjonalność z osobistym gustem nawet najwybredniejszych kontrahentów, niezależnie od wielkości, rodzaju i stylu wnętrza. A dowodami owej architektonicznej wirtuozerii są chociażby zadowolenie inwestorów czy nieprzerwanie rosnący szacunek w branży.

JnK-Studio Joanna Sokołowska
Wojska Polskiego 108/16c
91-743 Łódź
tel. 508 324 269
wnetrza@jnk-studio.com
www.jnk-studio.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY