Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jolanta Żur

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 06 paź 2014 11:18

Jolanta Żur

Absolwentka Wydziału Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej i studiów podyplomowych Architektury Wnętrz na Politechnice Szczecińskiej. Właścicielka pracowni projektowej ARTVIZ. Najczęściej projektuje wnętrza mieszkalne, czasem biurowe oraz lokale. Fascynują ją wnętrza sakralne. Członek Stowarzyszenia Rewaloryzacji Zabytków Sakralnych i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego "Katedra" w Szczecinie.


Projektuje wnętrza różne, nie ogranicza się do jednego stylu. Przy projektowaniu dobiera odpowiednie proporcje, formy i funkcjonalności do wnętrz małych i dużych. Poszukuje zawsze stosownych rozwiązań, w których inwestor będzie czuł się dobrze. Równie chętnie zajmuje się pokojami dziecięcymi. Stara się ubrać w proporcje, rytm i odpowiednie formy marzenia i wizje klientów, tych małych i dużych, singli czy też całych rodzin. Dąży do tego, by projektowane wnętrza były piękne, funkcjonalne, oryginalne i przyjazne dla użytkownika. Projekty wykonuje na terenie całej Polski. 

Autorka wielu publikacji dotyczących projektowania wnętrz mieszkalnych, w tym również pokoi dziecięcych, prezentowanych w znanych magazynach wnętrzarskich. Publikacje najczęściej ilustrowano oryginalnymi przykładami projektowanych przez nią wnętrz.

ARTVIZ Pracownia Projektowa
ul. M.Curie-Skłodowskiej 87/13
Wrocław

ul. Zalewowa 67
Świnoujście

tel. 501 122 127
artviz@artviz.pl 
www.artviz.pl 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY