Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jolanta Żur

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 06 paź 2014 11:18

Jolanta Żur

Absolwentka Wydziału Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej i studiów podyplomowych Architektury Wnętrz na Politechnice Szczecińskiej. Właścicielka pracowni projektowej ARTVIZ. Najczęściej projektuje wnętrza mieszkalne, czasem biurowe oraz lokale. Fascynują ją wnętrza sakralne. Członek Stowarzyszenia Rewaloryzacji Zabytków Sakralnych i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego "Katedra" w Szczecinie.


Projektuje wnętrza różne, nie ogranicza się do jednego stylu. Przy projektowaniu dobiera odpowiednie proporcje, formy i funkcjonalności do wnętrz małych i dużych. Poszukuje zawsze stosownych rozwiązań, w których inwestor będzie czuł się dobrze. Równie chętnie zajmuje się pokojami dziecięcymi. Stara się ubrać w proporcje, rytm i odpowiednie formy marzenia i wizje klientów, tych małych i dużych, singli czy też całych rodzin. Dąży do tego, by projektowane wnętrza były piękne, funkcjonalne, oryginalne i przyjazne dla użytkownika. Projekty wykonuje na terenie całej Polski. 

Autorka wielu publikacji dotyczących projektowania wnętrz mieszkalnych, w tym również pokoi dziecięcych, prezentowanych w znanych magazynach wnętrzarskich. Publikacje najczęściej ilustrowano oryginalnymi przykładami projektowanych przez nią wnętrz.

ARTVIZ Pracownia Projektowa
ul. M.Curie-Skłodowskiej 87/13
Wrocław

ul. Zalewowa 67
Świnoujście

tel. 501 122 127
artviz@artviz.pl 
www.artviz.pl 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY